Başak Dizer'den Çok Özel Açıklamalar

Başak Dizer'den Çok Özel Açıklamalar

Başak Dizer hayatı ve evliliği hakkında çok önemli açıklamalarda bulundu habern detayları sitemizde.....

Başak Dizer Kıvanç Tatlıtuğ ile geçtiğimiz yıl evlenmişti ve mutlu bir evlilikleri bulunmaktadır. Bu güzel ikili ne kadar mutlu bir evlilikleri olsada zaman zaman evlilklerinin üstüne gölge düşebiliyor. Bu evliliklerine düşen bulutlar tgabiki Kıvanç Tatlıtuğ'un ünü ve yakışışıklığından kaynaklanmakta genelde. Bu açıklamalar ve üzücü yorumlar genç çiftimizi üzüyor doğal olarak tabiki Bu açıklamalar ve çıkan haberlerden dolayıBaşak Dizer şimdide çok özel açıklamalar ile karşımızda...

'Dinginliğim iç huzurumda saklı!'

- Room + Rumours’un hikayesini sizden dinleyebilir miyiz?

Deniz’le (Marşan) benim aklımda çok uzun bir süredir vardı ancak biz üç sene önce ajans/showroom ayağını açmakla başladık işe. Şimdi ise konsept mağazası, showroomu, restoranı, barı ve bahçesi olan üç katlı bir oluşum yarattık.

- Nasıl geri dönüşler alıyorsunuz?

Hayalimizi gerçekleştirebildiğimiz için çok mutluyuz. Misafirlerimiz çok sevdi, orijinal buldu. Farklı meslekten insanlarla bir araya gelip sosyalleşmek güzel.

- Menüde dünya mutfağından farklı lezzetler sunuluyor...

Çok seyahat ettiğim ve yeni yerlerde yeni tatları keşfettiğimden mutfak önemli. Kadınlara hitap ettiğimiz için pratik, popüler ve sevilen lezzetleri seçiyoruz.

‘Deniz’le birbirimizi tamamlıyoruz’

- Deniz Marşan’la uyumlu bir ikilisiniz. Arkadaşla ortak olmanın avantaj ve dezavantajlarını yaşadınız mı?

Hep avantajlarını yaşadık. Gelecek yıl 10 senelik arkadaş ve ortak olmuş olacağız. Farklı ama aynı zamanda birbirini tamamlayan karakterler olduğumuz için çok faydasını gördük. Birlikte hızlı karar verip çabucak uygularız ve aklımıza negatif hiçbir şey getirmeyiz.

- Ekranda styling işini başlatarak beğeni topladınız. Hangi dizilerle iş birliği içindesiniz?

Biz ‘Aşk-ı Memnu’da bir ilk gerçekleştirdik. Gerçek mücevher ve marka ürünler kullandık. O projeden sonra dizi başrollerine özel stil danışmanlığı ‘styling’ başladı ve bu yeni bir iş kolu oldu. En son ‘Kuzey Güney’, ‘Medcezir’, ‘Kara Sevda’ ve şu an ‘Cesur ve Güzel’de Cesur karakterini giydiriyorum. Ayrıca yeni başlayacak ‘Fi.Çi.Pi’ ile de ilgileniyorum.

- Bize şıklığın kodlarını nasıl sıralarsınız?

Formül sizden geçiyor; karakteriniz, yaşam standartınız ve sosyal ortamınız ne ise oradan referans alıp her sezon değişen Modaya göre şekillendirmelisiniz. Moda, ilk referans olmamalı asla.

- Aynı anda farklı kulvarlara yetişmek yorucu olmuyor mu?

İşlerimi birbiriyle harmanlarım. spor yapıp, ofise gidip sete uğrayıp, gazete yazısı yazıp, toplantılarımı yapabiliyorum. Özel hayatımı da günün içine rahatça yerleştirebiliyorum.

- Enerjinize hayran kaldım...

Bu durum, pozitif ve özgür olup, sevdiğin işi yapmakla ilgili. Çok şanslıyım. Londra’da tasarım ve stil okudum. Hayat beni tam da hayal ettiğim özgür ve bağımsız bir kariyer ortamına taşıdı.

‘Hakkımızda çıkan haberleri takip etmiyorum’

- Evliliğinizle şu anda Türkiye’de en çok konuşulan kadınlardansınız. Ancak her daim sakin ve naif bir duruş sergiliyorsunuz.

Hep çok sakin, dingin ve pozitif bir bakış açısıyla hayatı ve insanları değerlendiren, kendiyle mutlu geçinen bir karakterim. Dinginliğim, çocukluğumdan beri beni hiç yalnız bırakmayan iç huzurumda saklı.

- Zaman zaman evliliğinizle ilgili çıkan dedikodular can sıkıcı olabilir. Nasıl bir yol izliyorsunuz?

Çıkan haberleri özellikle takip etmiyor, üstünde de durmuyorum. Özel hayatımı, daha önceki gibi doğal şeklinde yaşıyorum. Zaten her gün çalışan, üreten, sosyal ve hareketli biriyim. Durup düşünecek lüksüm yok.

- Bu yoğun tempoya yoga ve meditasyon gibi alanlarla mola veriyor musunuz?

Maalesef yapmadım. Daha çok hareketli sporlarla kendimi enerjik ve mutlu hissediyorum. Arkadaşlarımla ve ailemle vakit geçirerek hayatın zorluklarıyla baş ediyorum.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Emma Stone'dan Güzellik Adına Herşey

0 Yorum

Yorum Yap