Stil Sahibi Olmanın 5 Yolu

Stil Sahibi Olmanın 5 Yolu

Stil sahibi olmak çok kolay . Stil sahibi olmak istiyorsanız buyurun sitemize...

2017 yılını stil sahibi olarak geçirmek istiyorsanız öncelikle kendiiz olmakla başlayın. Sonuçta kendi gibi olmayan biri stilini yansıtamaz. Bu sene stil olmak kendin olmakdan sonra ise uyumu yakalmak ile olacaktır. Bu sene aykırık ve farklılık fazla trend değil.

Saçınız Teninize Uygun Olmalı

Stil sahibi olmanın ilk uralı kesinlikle saçınızın teninize en uygun tonla boyanması yönünde. Fazla dikkat çekici saç renkleri bu sene hiç moda değil. Ama öncelikle boyamaktan da önce, doğal bırakmak en iyisi çünkü tenimize en çok yakışan çoğunlukla kendi rengidir.

Teninize Uygun Makyaj Yapın

Makyaj güzelliğinizi ön plana çıkarmak ve bazı kusurlarımızı kapatmak için en kolay yöntemlerden bir tanesidir. Makyaj yaparken aşırılığa kaçmamak gerekir çünkü fazla yapılan makyaj sizi boya küpüne düşmüş gibi gösterecektir. Bu sene trendlerinden bir tanesi de doğal görünümlü makyajlardır. Çoğu erkekte bizim gibi düşünmektedir ve tercihlerinde son derece doğal görünümlü makyajlar istemektedirler.

Giysileriniz Kusurlarınızı Örtsün

Giysi tercihlerimizde şık olmak birinci amacımızdır fakat şık olup kusurlarımızı belli eden bir kıyafetde bizi stil sahibi biri gibi de göstermeyecektir. Bu yüzden ilk amacınız şık giysilerden önce kusurlarımızı bilip ona göre elbise ve kıyafet tercihlerinde bulunmamız gerekiyor.

Giysilerinizde Kendinize Uygun Olsun

Bu sene uyumla yılı olarak bahsedebiliriz. Bu sene daha çok sadelik ön planda ve bu yüzdende son derece sade ve şık giysiler tercih etmeliyiz. Sade kıyafet etmekle de sadece stil sahibi olamayız aynı zamanda da kendinize uygun olan ve sizi yansıtan giysilerde olmalıdır. Sizi yansıtmayan veya size uygun olmayan ne giyerseniz giyin sizi stil sahibi yapmayacaktır.

Saç Modeli Yüzünüze Yakışsın

Saç modeli bizim için önemli konulardan birtanesidir çünkü stilimizi yansıtan önemli onulardan birtaneside saç stilimizdir. Saç stilimiz aslında başlı başına bizi yansıtan konulardan birtanesidir. Bu yüzden de bize en uyumlu ve en çok yakışan saç stilini bulmak önemlidir.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Diş Sağlığı hakkında Yanlış Bilinen 8 Bilgi

0 Yorum

Yorum Yap