Pokemonlar Artık Moda !!!

Pokemonlar Artık Moda !!!

Ünlü tasarımcı Pokemon ları moda haline getirdi. Moda olan Pokemon ları sizler için hazırladık.

Pokemon go daha öncelerde birçok trende neden olmuştu. Bu trend şimdi moda sektörünü de etkisi altına aldı. Aralarında ABD’nin First Lady’si Michelle Obama ile Avustralyalı oyuncu Nicole Kidman’ın da olduğu çok sayıda ismi giydiren ünlü tasarımcı Prabal Gurung da bulunmaktadır. Bu ünlü tasarımcı şimdiler de ise  ilham aldığı kaynak şimdi ise  Pokemonlar oldu.

Nepal asıllı olan ABD’li tasarımcı Gurung’un yeni koleksiyonu ilk bakışta pek farklı gelmiyor ama daha dikkatli bakınca farkını hissettiyor ve farkını hissettirmesinin sebebi ise farklı bir özelliğe sahip olması. Bu farklılık ise tüm koleksiyon hissedilen  Japonların fenomen çizgi filmi Pokemon’un en ünlü üyelerini içermesi ve andırması bu üyeler arasında; Pikaçu, Jigglypuff, Squirtle, Bulbasaur ve Charmander...

Pokemon Go Modası

Pikaçu’lu elbiselerden tutunda Jigglypuff pembeli kazaklara kadar çok sayıda parça bulunuyor bu koleksiyonda. Koleksiyonda bulunan parçalar aynı zamanda çokda pahalı: tişörtler 325 dolar, pantolonlar 895 dolar, elbiseler ise 1295 dolar kadar en az.
Koleksiyonun parçaları çok  pahalı olsa da bir çok alıcısı olacağıda bir gerçek bu konu hakkında koleksiyonun tasarımcısı olan  Gurung, asıl hedef kitlesinin gençlerin oluşturduğunu söyledi. Gurung, ayrıcada Pokemonların oyununu oynamak kadar Pokemonlarla çalışmanın eğlenceli olduğunu ve kendisine değişik bakış açısı kazandırdığını ve çok farklı bir değerlendirme imkanı tanıdığından da bahsetti.


 

 

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Ünlü Sanatçıdan Boşanma Davası

1 Yorum

  1. Son zamanlarda en popüler olan pokemon oyunundan eserlenen tasarımlar bana göre harika.. Kendime pokemonlu kıayefetler aldım. Resimlerde'de harika

Yorum Yap