Moda Mı Bu Şimdi?

Moda Mı Bu Şimdi?

Moda denildiğinde defileler akla gelen ilk şey fakat bu defile sizi çok şaşırtacak eminiz. Hatta bu nasıl moda anlayışı bile diyebilirsiniz. Haberin devamı için lütfen sitemize tıklayınız.

Moda ile alakanız fazla ise eminiz bir çok defileyi takip, edip izlemişsinizdir. Zaten defileler moda sektörünün olmazsa olmazları arasında yer alıyor ve defililerde bir çok farklılık da yaşanmaktadır. Bu farklılıkların çoğunuda zaten görüyoruz veya hiç modayı takip etmeyen biri bile olsak bazen gözümüz takılıp bakabiliyoruz bu farklı konsepli defililere. İşte haberimizin konusu da böyle konsepli bir defile.

Peki bu defilenin farklılığı ne?

Geçen dönem Londra da yapılan bir defileyi görenler hayrete düştü. Daha önce yapılmayan bu moda konsepti izleyenlerin ağızlarını tamamen açıkta bıraktı. Defilede bir birine bağlı mankenler bulunuyordu  ve bu mankerin bir tanesini diğer manken arkadaşı taşımakta. Taşıması bile bir defile için bambaşka birşeyken bu taşımanın baş aşağı ve ayakları havada olduğunu düşünün birde. İnanması zor fakat defilede aynen bunlar yaşandı. Niye böyle bir konsep seçen defilenin tasarımcısı ise kendine göre mantılı bir açıklama yaptı. konsep olarak birbirini destekleyen ve birbirine yardımcı olan  kadınlar olarak yaptığını belirtmiş. Ne kadar iyi bir konsep bilemem fakat baya bir konuşulacak bir konsep olduğu gerçek Zaten farklı konsepli defileler ne kadar kötü bir defile olursa olsun her zaman en çok izlenen defile oluyor. Farklı olmak her zaman bu tarz işlerde bir puan artı oluyor ve işinizi göz önünde tutuyor.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Ünlü Sanatçıdan Boşanma Davası

0 Yorum

Yorum Yap