Makyaj Modası Artık Erkeklerde

Makyaj Modası Artık Erkeklerde

Geçtiğimiz yıllarda çokça konuşulan çok ünlü bir makyaj firması erkek makyajı konusunda bir erkeği seçip makyaj yapmıştı ve bu sene de moda haline geldi. Haberin devamı için sitemize...

Makyaj kadınlar için çok önemli bir paya sahip ve temeli de asırlar öncesine kadar da dayanmaktadır. Kadınlar makyaj yaparak bazı cilt kusurlarını kapatıp güzelliklerini ortaya çıkarmak için kullanmaktadılar ve bu sektöre erkekler dahil değildi hatta baya bir uzak duruyorlardı; taki geçen seneye kadar. Erkekler için çok kadınsı bulunan bir çok bakım gün içinde erkeklerde kullanmaya başlanmıştı daha önceleri zaten bunlara örnek olarak; cilt bakımı, kaş alma, saç bakımı gibi bir şeye çok örnek verebiliriz. Fakat bu örnekler arasında erkeklere makyaj yapmak için aynı şeyleri söylemeyeceğim tabiki ama yakın bir zamanda bu değişti. Artık bazı kozmetik firmaları erkekleri düşünüp erkekleri de makyaj yapması için teşvik etmeye başladı ve bir çok erkek için kozmetik ve makyaj ürünü üretmeye başladılar.

Erkeklerde Makyaj Nasıl Görünüyor

Geçtiğimiz yıl kapak yıldızı olarak 17 yaşında bir erkeği seçen makyaj firması çok fazla dikkat çekmeşti ve fotoğrafı çekilen çok fazla instagram takipçisi olan 17 yaşında bir gençti. Bu ne kadar şu an ülkemiz erkekleri için çok fazla tepki alacağa benzede bence ortaya çok fazla makyaj yapan erkek çıkacak. Makyaja meraklı erkek varsa bu haber onlar için baya sevindirici bir haber olarak kabul edilebilir tabi ki. 

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Ünlü Sanatçıdan Boşanma Davası

0 Yorum

Yorum Yap