Kış Eldiven Modası 2017

Kış Eldiven Modası 2017

2017 de kışın elleriniz neredeyse hiç üşümeyecek çünkü bu kış için eldiven demek giyim tarzınızın bir parçası demek!!! Daha fazlası için lütfen tıklayınız.

Her kış eldivenler bizim için vazgeçilmez bir parçamız haline geliyor. Daha önceki zamanlar için eldiven giymek bir zorunluluk haline alırken ve sadece amacı bizi soğuktan korumakken bu bir kaç yıldır bu fikir tamamen değişti diyebiliriz. Artık yavaş yavaş eldiven modası diye bir şey var ve insanlar eldivenleri alırken ya da kendileri yaparken  sadece ısıtıp ısıtmamasını düşünmüyor  veya dayanıklı mı yeterince elimi soğuktan karur mu diye de düşünmüyor. Artık insanlar eldiven alırken eskiden sahip olan avrupa toplumları gibi ellerini höş gösterip göstermemesinide önemser haline geldi.

Peki bu kış eldiven modası ne?

Bu sene geçen senelerde moda haline gelen deri eldivenler pek tercih edilmeyecek. Bu kış daha çok eskisi gibi örgü modelleri olacak fakat bu örgü modellerinde bir çok farklılık olacak. Özellikle eldiven modasında kendi kendimizin ördüğü ve işlediği modeller baya bir trend olacak ya da seçerken üzerinde işlemeli model olan eldivenleri tercih edeceğiz. Bu eldivenlerin bir farkıda üzerindeki motiflerin genellikle çiçek motifli olacak.

Bir başka farklılık da yarım eldivenler bu sene baya bir trend. Artık tam eldiven dönemi kapandı diyebiliriz. Ayrıca bu seneki modellerde daha çok el örgüsü tasarımında olacak bir çok moda firması bunun üzerinde çalışmalara çoktan başladı bile. En popüler motifleri ise gül,lale ve papatya modelleri olacak. 

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Ünlü Sanatçıdan Boşanma Davası

0 Yorum

Yorum Yap