Gelinlikte Son Moda !!!

Gelinlikte Son Moda !!!

2017 deki gelinliklerde kullanılan danteller vazgeçilmezdir fakat dantellere de 3 boyut kazandırılıyor artık. Gelinlikte kullanılan danteller 3 boyutlu olacak !!! Daha fazlası için tıklayınız....

Asırlardır gelinlerde dantel kullanılmakta ve modası geçmeyen nadir şeylerden diyebiliriz dantel için fakat bu sene kullanılan danteller de tamamen farklılık yaratılmış. Daha önceden gelinlik seçerken tercihiziz eğer dantel olacaksa isterken "fransız danteli" veya "fransız güpürü" isteriz fakat artık bir model daha isteyeceğiz. Bu isteyeceğimiz dantel modeli ise "3 boyutlu dantel" olacak. Bu sene tararlanan gelinliklerde 3 boyutlu dantel çokca kullanılacak gibi. Ve bir çok tasarımcı dantel gelinliklerde 3 boyutlu dantel kullanması sıkça bekleniyor.

IF Wedding Fashion İzmir 2017 Fuarı

2017 düzenlenecek ve İzmirde olacak bu fuarda bu dantelli gelinlikler ilk defa sergilenip kullanılacak. IF Wedding Fashion İzmir – Gelinlik Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı, 7- 10 Şubat 2017 tarihleri arasında yapılacak ve bir çok tasarımcı ve bir çok moda severde bu fuarı beklemekte. Bu fuarın ev sahipliğini İzmir belediyesi yapacak. İZFAŞ tarafından yapılacak olan Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) sahipliğinde gerçekleştirilecek bu fuarımız  Avrupa’nın en büyük gelinlik, damatlık ve abiye giyim fuarı, IF Wedding Fashion İzmir için hazırlıklara şimdiden başlandı. Ve büyük bir heyecanla moda severlerle buluşması bekleniyor. Bu seneki sergilenecek klasik gelinliklerin aksine tamamen göz kamaştırıcı.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Ünlü Sanatçıdan Boşanma Davası

0 Yorum

Yorum Yap