Fashion Film Fest Bu Sene İstanbul'da!!!

Fashion Film Fest Bu Sene İstanbul'da!!!

Bu sene ikincisi düzenlenecek ve bir çok kategoride yerli yabancı filmler yarışacak. Haberin devamı sitemizde.

Bir çok filmi sevenleri ile buluşturacak olan 2. Fashion Film Fest sabırsızlıkla beklenmekte. Festival için geri sayım başlandı ve  26-27 Kasım tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Filmler 4 farklı kategoride yarışacak. 

Moda editörleri, fotoğrafçılar, oyuncular ve tasarımcılardan önemli isimleri de jüri masasında birlikte göreceğiz. Uluslararası film seçkisi, yarışma, masterclass'lar, konferanslar, paneller ve partilerle moda ile sinemayı bir araya getiren festivalin jürisi de bir hayli güçlü isimler bulunuyor. Beatrice Blom, Michael Daks, Hywel Davies, Bülent Doruker, Işın Görmüş, Ömer Karacan, Emma Mulholland, Branko Popovic, Gareth Pugh, meryem uzerli ve Tamer Yılmaz uluslararası yarışmanın jürisinin tamamını oluşturmakta. 

Festival içerisinde yer alan yönetmen Ali Ata Akel, Based  İstanbulun'un kurucusu Duygu Bengi, oyuncu Nesrin Cavadzade, fotoğrafçı ve yönetmen Emir Eralp, Rack İstanbulun'un kurucusu Yasemin Eke, moda filmi danışmanı Niccolò Montanari, fotoğrafçı ve yönetmen Emre Unal ve yönetmen Senio Zapruder gibi bir çok ünlü isim de bu festivalde konuşma yapacak.

İlk Tanıtım:

İkinci Tanıtım:

 

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Ünlü Sanatçıdan Boşanma Davası

0 Yorum

Yorum Yap