Cemil İpekçi'den Dürüst Açıklamalar

Cemil İpekçi'den Dürüst Açıklamalar

Cemil ipekçi yeni röportajı ile gayet moda hakkında dürüst cevaplar verdi.

Yeni koleksiyonu hakkında bir dergiye konuşulan Cemil İpekçi, "Üzerimde gördüklerinizin hepsi pazardan" derken, "Başkaları için değil kendiniz beğenmek için giyinin" uaralarıbnı açık yüreklilikle söyledi.

Bir kanala konuşan Cemil İpekçi, "Giysilere çok para vermenin çok aptalca bir şey olduğunu düşünüyorum. Bana gelen müşterilere de söylüyorum. Bu kadar para vereceğinize seyahat edebilirsiniz, güzel bir restourantta yemekler yiyebilirsiniz. Mesela benim üzerimde gördüklerinizin hepsi pazardan. Artık çok ucuza çok güzel şeyler alabiliyorsunuz. Ben eski gömleğimin kollarını keserim. Süvetere dikerim, yeni bir şey olur yine giyerim" diyerek aslında modanın sadece çok fazla parayla olmayacağını belirtti. 

Cemil İpekçi : Zayıf Kadın Sevmem, Pazardan Giyinirim !

Ünlü tasarımcı ayrıca da, "Çok şişman olup body giyinen kadınlar var. Sosis gibi dolanıyorlar. Bayılıyorum onlara. Çünkü cesaret ister. Kendinizi birilerine beğendirmek için değil, kendiniz beğenmek için giyinin. Canınız boyanmak istemiyorsa boyanmayın. Insanlar ne der diye yaşamayın, hele hiç giyinmeyin" dedi. Başkaları için yaşanmaz sadece kendimiz için yaşarız çünkü.

Zayıf kadınlardan höşlanmadığını ve itici bulduğunu belirten İpekçi, "Toplu kadına, erkeğe bayılırım. Zayıf, yemek sevmeyen insanlar beni hep korkutur. Biraz toplu oldu mu güven duyuyorum. İnce, hoş kalalım diye bir hayat yaşanmaz. Ölçülerim hiçbir zaman insanlar gibi olmadı, doğa gibi oldu. Siz hiç gördünüz mü? Bir kaniş köpeğinin bu kurt köpeği neden böyle diye baktığını. Aklı giyinmiş insanları daha çok beğendiğim kesin" diyerek fikirlerini açık yüreklilikle belirtti..

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Kışın Şort Giymek İstermisiniz

0 Yorum

Yorum Yap