Türkan Şoray'ın Şaşırtıcı Nostaji Resimleri

Türkan Şoray'ın Şaşırtıcı Nostaji Resimleri

Türkan Şoray'ın ünlü olmadan önceki resimlerini derledik. Türkan Şoray'ın nostajik Resimleri görünce çok şaşıracaksınız. Haberin devamı en son magazin haberlerinde...

Türkan Şoray'dan Nostaji Kuşağı

Türkan Şoray 28 Haziran 1945 doğumlu olup türk sinamasında "Sultan" lakabı ile anılmıştır ve halende anılmaktadır. Türkan Şoray oyunculuk dışında senaristlik ve yönetmenlikte yapmaktadır. Daha 15 yaşında sinema sektörüne atılmıştır. İlk ödülünü ise 1964 yılında sadece 19 yaşındayken almıştır. Ayrıca da Türkan Şoray bir rekorada sahiptır 222 adet oynadığı filimle dünyada en çok filmde oynayan kadın rekoruna da sahiptir. 2010 yılında ise UNICEF tarafından iyi niyet elçisi seçilmiştir.  "Sevgiyle yapılamayacak bir şey yoktur diye düşünüyorum. Gücü sevgiyle birleştirirsek, birçok sorunun üstesinden gelebiliriz" diyede de belirtmiştir. 

Türkan Şoray memur bir ailenin ilk kız çoçukları olup kendinden küçük iki tane kız kardeşe de sahiptir. Sinemaya atılmamısının sebebi ise tamamen annesi olan Meliha Şoray'ın destekleriyle olmuştur. 

Türkan Şorat bir çok başarılı iş yapmasına rağmen hayat hikayesni bilen fazla bir insan bulunmaktadır. Hatta yayınladığımız resimleri gördükten sonra da şaşıracak insan sayısı azımsanmayacak kadar da olacaktır ve resimlere bakıp " ha Türkan Şoray gençken böylemiymiş" dediğinizi bile duymaktayım. Bu kadar fazla sevilen bir oyuncunun hatta öyle bir sevilme ki "Sultan" lakabını verecek kadar sevilmesine karşın böyle bir yazı yazmak boynumuzun borcu olarak düşündük.  

Türkan Şoray'ın Nostajik Resimler

     

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Çelik'in Şok Eden Resimleri

0 Yorum

Yorum Yap