İzlenmesi Gereken En İyi Hint Filmleri

İzlenmesi Gereken En İyi Hint Filmleri

Son günlerde revaçta olan hint dizilerinden en önemlilerini derledik. Haberin detayları sitemizde...

En iyi hint dizileri

Hint dizileri son dönemlerde oldukça revaçta. Konularının güzel olmasıyla beraber oyuncuları da gerçekten çok iyi. Çekimlerinde oldukça ilgi çektiği Bollywod ten en güzel ..... taneyi derledim. iyi seyirler...

Her çocuk Özeldir : Bir Aamir KHAN filmi olarak liste de en üstte olması gereken eğitim sistemindeki eksikleri eğlenceli bir şekilde gözler önüne seren oldukça eğitici bir film. 

3 İdiots : yine bir Aamir KHAN  filmi ve yine eğitim sistemi. Yalnız bu sefer yaklaşılan konu eğitim sistemindeki zoraki eğitim ve sorgulamamanın yanlış olması. Zeki bir çocukla karşı karsıya kalan sistemin bocalaması...

Sanam Teri Kasam : çok güzel bir müziğin hakim olduğu romantik bir film. Kendisini hiç beğenmeyen bir kızı ve ona aşık olan yakışıklı genci konu alan bu romantik film gerçekten izlerken duygulanmanızı ağlayacak.

Brothers : dövüş sporlarına hiç bu kadar ilgi çekecek bir film izlememiştim. İki kardeşin dünya birincisi olmak için kıyasıya dövüştüğü bu film gerçekten bir solukta izlenebilecek cinsten.

Ghajini : Aamir KHAN 'ı burada diğer filmler de olduğu gibi şirin mi şirin halleriyle değil de bu sefer psikopat rolünde görüyoruz.  İzledikçe onu bu duruma getiren olayları öğreneceğimiz ve intikamı alabilmesi için her an dua edeceğimiz duygunun ve aksiyonun hiç bir zaman duraksamadığı bir film. 

PK : Hindistan da mahsur kalmış bir uzaylının tanrı arayışını konu alan film dünyadaki din anlayışlarına çok güzel bir eleştiri niteliğinde. Bir uzaylının da duygularının olabileceğini bizlere gösteren filmin baş rolünde yine Aamir KHAN var.

Listemde ki filmlerin çoğunu Aamir KHAN'ın filmleri doldurmakta. Bollywod'un duyulmasında yayılmasında büyük bir rol oynayan ve oynadığı her filme ayrı güzellik katan bu başarılı adama gelecek filmlerinde başarılar diliyorum. Saygılarımla iyi seyirler :)

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Yurtta Kalan Gençlerin Çok İyi Bildiği Durumlar

0 Yorum

Yorum Yap