İlk Buluşmada Dikkat Edilmesi Gerekenler 6 Nokta

İlk Buluşmada Dikkat Edilmesi Gerekenler 6 Nokta

Kadınlar için ilk buluşma çok önemlidir fakat maalesef bazı noktalarda hata yapabiliyoruz. İşte yaptığımız önemli 6 hata... Haberin detayları için tıklayınız.

Kadınlar için bir ilişkiye başlarken bir çok noktaya dikkat ederiz. Bu dikkat ettiklerimizin içerisinde ise ilk buluşma ilk sırada yer almaktadır fakat maalesef bazı farkında olmadığımız hatalar yapabiliyoruz. bizbu hataları ne kadar farketmesekte ileride belkide eşimiz olabilecek kişinin dikkatini çekmektedir. Erkekler her ne kadar bizim kadar detaycı olmasa da onlarında kendielrine göre dikkat ettikleri hususlar bulunmaktadır. İşte kız okuyucularımız için ilk buluşmada dikkat edilmesi gereken noktalar.

1- Abartılı giyinmemelisiniz

İlk buluşmada dikkat edilmesi gereken en önemli noktalarda abartılı giyinmek bulunmaktadır. Bizkadınlar ilk buluşma için özenli giyinirken farkında olmadan aşırılığa kaçabiliyoruz. Biz  bu aşırılığa ne kadar dikkat etmesekte maalesef karşımızdaki partnerimiz bunun farkında oluyor ve bizi son derece itici bulabiliyor.

2- Heyecanını kontrol edememek

Heyecanınızı kontrol altına alıp almamak eminiz ki elinizde değildir fakat elinizden geldikçe belli etmemelisiniz. Eğer ben tamamen kontrol altına alırım diyorsanız ise de tebrik ediyoruz ve kesinlikle kontrolaltında tutmalısınız o zaman. Şunu da unutmamak gerekir ki heyecan yüzünden bir sürü hata yapma olasılığınız da olacaktır.

3- En yakın arkadaşını yanında götürmek

Kesinlikle yapmanız gereken en önemli şeydir arkadaşla gitmeniz. Bu olasılığı aklınızdan bile geçirmeyin. Arkadaşınızla gitmek her ne kadar heyecanınızı kontrol altına almanıza yardımcı olacak olsada  maalesef karşı taraf için  çok korkutucu olacaktır ve partnerinizle samimi bir konuşmayı da unutmanız gerekiyor.

4- Yemek yerken kendini kaybetmek

Bir taraftan heyecan, bir taraftan da iştah; yemeğe saldırmak geçiyor içinizden. Siz siz olun yine de yemek yerken kendinizi kaybetmeyin sakın; en azından ilk buluşmada.. ;)

5- Ağlamak

Sohbet ederken konu illa ki sizi üzmüş ya da üzen olaylara gelecektir ancak muslukları açmak için ilk buluşma çok erken değil mi?

6- Hesabı ödemeye yeltenmemek

Siz ödemek isteseniz de o ilk buluşmada size kesinlikle para ödetmeyecektir zaten ama en azından ödemeye istekli olduğunuzu anlatacak nitelikte cüzdanınıza yapılacak bir hamle sizi daha iyi anlatabilir.

 

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Kadın Ve Erkek İçin Cinsel Hayatta Yapılan Pişmanlıklar

0 Yorum

Yorum Yap