Ünlülerden Düğün Makyajı Örnekleri

Ünlülerden Düğün Makyajı Örnekleri

Biliyoruz ki ünlülerin çoğu şeyi bizi etkilemekte ve merak edilmektedir. Bu merak edilenlerin arasında ise düğünleri gelmektedir. Haberin detayları Sitemizde...

Düğün Makyajı

Ünlülerin hayatlarındaki bir çok konu da merak edilmektedir. Bu merak edilen konuların başınsa ise düğünleri ve düğünlerini nasıl geçirdikleri gelmektedir. Bizde bu sene evlenecek genç kızlarımıza örnek olması için evlenen ünlülerin bazılarıın düğün makyajını paylaşacağım.

Ezgi Eyüboğlu:

Ezgi Eyüpoğlunu daha öncesinde Ulan İstanbul dizisiyle tanımıştık. Ulan İstanbulda rol aldığı Kaan yıldırım ile de bikah masasına oturmuştu. Düğünleri ise peri masalını aratmayacak nitelikteydi. Ezgi Eyüp oğlu düğün makyajında son derece sade ve günlük diyebileceğimiz bir makyaj terci etmişti.

Pelin Akil:

Pelin Akil de 2016 yılında evlenen çiftlerden bir tanesidir. Hayatını Anıl Altan ile birleştirmeyi seçen ünlü oyuncu, bu düğün ile de çok konuşulmuştu.  Pelin Akil düğün makyajında öncelikli tercihi ise gözlerini ön plana çıkarmak olmuş. Büyük ve dikkat çekici gözleri tercih etmişti düğününde. Gözlerini büyük göstermek içinse Göz içlerine krem rengi kalem kullanılmış.

Sibel Kobal:

Sibel kobal tartışmasız bu sene en çok dikkat çiftlerinden bir tanesiydi. Kendisinin başarılı oyuncu ve model oluşu ve hayatını birleştirmek istediği Kenan İmirzalıoğlu'nun da başarılı oyunculuk ve model hayatı kuşkusuz onların bu kadar merak edilen bir hayatları olmasında önemli bir etkiye sahip.Bu kadar merak edilen bir çift olunurda düğünleri olay olmaz mı? Tabiki olur. Bu çftimizin düğünü magazin alemine bomba gibi düşmüştü.Sibel Kobal düğün makyajı olarak sade düğün makyajı tercih edenlerden ve zarifliği vurgulayanlardan.

Banu Ilıcalı:

Banu Alıcalı bilindiği gibi acun alıcının kızıdır. Sadece Acun Ilıca'nın kızı olması bile gündemden düşmememesi ve düğününü bu kadar konuşulması için yeterlidir zaten. Banu Ilıcalı'nın düğünü de 2016 en çok konuşulan düğünlerden bir tanesidir. Düğün makyaı olarak da Pelin Akil gibi büyük gözleri tercih eden gelinlerden birtanesidir. Pelin akilden farklı olarak da buğulu göz makyajı tercih etmesidir. 

Neslihan Atagül:

Neslihan atagül çok uzun zamandır Kadir Doğulu ile birlikteydi. Bu birliktelerini ise 2016 da muhteşem bir düğünle evlenerek nihayete erdirdiler. Düğünleri ise 2016 yılının en çok konuşulan düğünü de diyebiliriz. Neslihan Atagül'ün ister makyajı isterse gelinliği olsun son derece merak edilmişti. Neslihan Atagül düğün makyajı olarak ise sade ve şık tercih ettiğini söyleyebilirdik fakat düğün sırasında makyözünün kullandığı makyaj mazemelerini görmeden öncedendi.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Stil Sahibi Olmanın 5 Yolu

0 Yorum

Yorum Yap