Taylor Swift'in Makyaj Ve Bukleli Saçlarının Sırrı

Taylor Swift'in Makyaj Ve Bukleli Saçlarının Sırrı

Taylor Swift için makyaj ve güzellik vazgeçilmez peki sırrı ne? Merak edilenlerin hepsi sitemizde...

Taylor Swift genç yaşta ünlü olan sanatçılardan birtanesidir. Bir çok genç tarafından da idol olarak görülen nadir sanatçılardan. Bu kadar ünlü olmasının ve başarısının sırlarından bir tanesi de tabiki göz alıcı güzelliği. Bu güzelliğini ise bazı küçük makyaj hileleri ile kusurlaştırmaktadır. Bu makyaj hilelerini de merak edenler için sizlerle paylaşıyoruz.

Kuyruklu eyelener’ın ustasısınız. Sırrı ne?

Çok basit: İlk olarak dış köşeden başlıyorum; alt kirpik çizgisinin eğrisini  takip ediyorum. Sonra üst kirpik diplerime çizgiyi çekiyorum ve köşede birleştiriyorum. Birkaç dakikamı alıyor sadece.

Eyeliner'ı makyaja ilk başladığım yıllardan bu yana çektiğimden benim için çok kolay. Tabii biraz tecrübe gerekiyor hızlı ve kolay eyeliner sürmek... 

Makyaj çantanızın diğer vazgeçilmezleri neler?

Doğal kahverengi far, kirpik kıvırıcı ve gündüz nemlendiricisi. Kirpik kıvırıcıda açık ara shisiedo favorim diyebilirim! Kirpiklerimi anında kıvırıyor ve hiç yıpratmıyor. 

 

Ünlü buklelerinize nasıl bakıyorsunuz? 

Kurutma makinesi kullanmıyorum. Doğal halinde kurutuyorum. Biraz şekillendirici sürüyorum. 

Kırmızı dudaklar imzanız haline geldi. Bununla ilgili hileleriniz var mı?

Aslında yok sayılacak kadar az. Şeffaf bir pudra ile son dokunuşu rujun üzerine fırça ile geçiyorum. Renk çok daha iyi oturuyor ve kalıcı oluyor. Kırmızı rujum vazgeçilmezim... Ama kalem rujda bu uygulamayı yapmaya gerek duymuyorum. Sürüyorum, çıkıyorum. Yıllardır vazgeçilmezim Nars Valvet.
 

Kırmızı ruj sürmezseniz ne renk sürüyorsunuz?

Ben her zaman kırmızı ruj sürerim! Ruj sürmesem bile bu sefer de dudak kalemi ile hat çekip, dudaklarımın içini boyarım. Yine kırmızı, hep kırmızı! Dudak kaleminde Nars valvet libs güzel bir kardinal kırmızı, tavsiye ederim.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Hande Doğandemir Güzellik Sırrını Açıklıyor!

0 Yorum

Yorum Yap