Saçları Besleyici Kolay Kürler

Saçları Besleyici Kolay Kürler

Saçlar kadınlar için en önemli parçalarından biri. İşte saçlar için uygun fiyatlı kolay kürler...

Saçlar için kolay kürler

Saçlar kadınların kendilerini ifade etmekte kullandıkları ve çok değer verdikleri vücudun bir parçası olarak ön planda tutuluyor tarihin eski çağlarından bu yana. Bir kadın sevindiğinde saçlarının duruşu değiştirir, sıkıldığında rengini değiştirir, üzüldüğünde boyunu değiştirir. Yani saçlar her zaman kadınların duygularına tercüman olur. Peki saçlarımıza en iyi nasıl bakabiliriz ?

Saçlar için belirli kürler önermeye geçmeden önce sizlere her şeyden önce bir kan testi yaptırarak doktorunuza başvurmanızı öneriyorum.

Öncelikle hepimizin çok iyi bildiği sırma zeytin yağı saçlarımızı nemlendirmesinin yanı sıra saçlara doğal saç kremi gibi davranan kırılgan, kuru, hasar görmüş saçlar için ideal olan gençleştirici ve sağlıklı bir parlaklık verip besleyen mucizevi bir çözümdür. Ayrıca bunun yanında saça yumuşak bir his veren sütü de kullanabilirsiniz.. Doğal bir çözüm olan limon aşırı saç yağlanmalarından kurtulmak için deride ki açık gözenekleri kapatır ve bunu yanında saç renginizin açılmasına da sebebiyet verir. Hindistan cevizi yağı son günlerde oldukça revaçta olan bir ürün olarak yumuşak saçlar için mükemmel bir üründür. Her zaman her işe yarayan evlerin olmazsa olmazı balın ise nemlendirici bir özelliği vardır.

Özellikle kuru ve donuk saçlar için saçlarına nem kazandırarak ve kuvvetlendirerek ışıldamasını sağlar.

Elma sirkesi ise kaşıntıyı kepeği ortadan kaldırdığı gibi bir de saçların uzamasına yardımcı olur.

BESLEYİCİ, YUMURTA SAÇ BAKIM MASKESİ

Öncelikle yumurtanın çok iyi bir besin kaynağı olduğunu hepimiz çok iyi biliriz. Yüzünüzü ekşitip 'ıyy!

iğrençç!; demeden hemen önce belirtmeliyim ki yumurta maskesi kalsiyum ve protein açısından sonderece destekleyici bir takviyedir.

Malzemeleri sayacak olursak: 1 yumurta,1 su bardağı süt, 1 limon, 2 yemek kaşığı zeytin yağı

Malzemelerin hepsini sırasıyla çırparak karıştırın. Saç uzunluğuna göre yumurta sayısınıarttırabilirsiniz. Saçınıza sürdükten sonra en az 5 dakika bekleyin ve ardından çok sıcak olman ılık bir suyla durulayın. Saçınızın iyice durulandığından emin olduğunuzda organik bir şampuanla son bir temizleme yapın. Şampuan tercihinizi meyve aromalı seçerseniz yumurtanın size vereceği rahatsız edici kokudan kurtuluş olacaksınız.

Ayıca yumurta akını yağlı saçlar ve yumurta sarısını kuru kırılgan saçlar için kullanın. Bütün yumurtayıise normal saçlar için kullanabilirsiniz.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki 'Bir röportaj yüzünden FETÖ beni ölüm listesine aldı'

0 Yorum

Yorum Yap