Emma Stone'dan Güzellik Adına Herşey

Emma Stone'dan Güzellik Adına Herşey

Emma Stone kadınlar için güzellik sırrını açıklıyor. Haberin detayları sitemizde...

Emma Stone Hollywood'un en başarılı kadın oyunculardanbirtanesi. İster oyunculuk başarısı olsun ister güzellik adından çokça bahsettiren güzellerden birtanesi. Bu kadar güzel ve başarılı olunca insan ister istemez güzellik sırlarını ve güzellikte neye dikkat ettiği merak ediliyor. İşte merak edilen güzelik sırları:

Erkekler sizce makyaj hakkında ne düşünüyor?

Bunu pek önemsemiyorum açıkçası. Ben kadınların kendileri için istedikleri makyajı yapmaları gerektiğini düşünüyorum. Makyaj eğlenceli olmalı...

Cilt bakım rutininiz nedir?

Benim bir sürü şeye gerçekten alerjim var, bu yüzden sadece temizleyici kullanıyorum. Ayrıca Hindistan cevizi yağı, Argan Yağı, zeytinyağı gibi yağlarla cildime bakım yapıyorum.

Güzel ve seksi nasıl olunur?

Duruma göre değişir. Bazen yataktan kalkarsınız ve bir ton makyaj yaparsınız ama hala iyi hissetmezsiniz. Bazen de hiçbir şey sürmediğiniz halde kendinizi çok iyi hissedersiniz. Böyle bir şey... Enerji ve mutlulukla ilgili seksi hissetmek veya hissetmemek.

Film çekimlerinde yüzlerce makyöz ile çalıştınız. Onlardan öğrendiğiniz mayaj sırrı var mı?

Öncelikle nemlendiricinin önemini kavradım. Çünkü dünya üzerindeki en kuru cilde sahip insan olabilirim. Kapatıcı kullanmayı öğrendim. Zaten biliyordum ama makyaj artistleri kadar iyi değildim. Son olarak kaşlarımı doldurmayı öğrendim. Far ve fırça ile bu işi çok iyi beceriyorum şimdi.

Hangi makyaj malzemesi olmazsa olmaz sizin için?

Maskara benim temel malzememdir. Hiç makyaj yapmasam bile,maskaramı mutlaka sürerim. Bence en gereklisi güneş koruyucular. Onlarsız dışarı bile çıkamam. Cildim hem çok kuru hem de çok beyaz. Nemlendirmeden, korumasız çıplak bir tenle güneşe çıktığımı düşünemiyorum bile!

Geriye dönüp baktığınızda pişman olduğunuz güzellik yanlışları yaptınız mı?

Olmaz olur mu! Bronzlaştırıcı spreyler, akrilik tırnaklar, çok fazla siyah far... Neyse ki şimdi hiçbirini yapmıyorum. 

En favori ruj renginiz?

Özel günlerde kırmızı, günlük hayatımda ‘nude’ tonları seviyorum.

Güzellik sırrınız var mı?

Gerçekten yok! Olmalı farkındayım ama yok. Yeni şeyler denemeyi seviyorum.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki 5 Yakışıklı, Yetenekli Ve Ünlü

0 Yorum

Yorum Yap