2017'de Makyaj Modasında Neler Var?

2017'de Makyaj Modasında Neler Var?

Her sene değişen moda elbette ki bu sene de bizlere yenilikler getirdi. Eğer modanın gerisinde kalmak istemiyorsanız buyurun. Haberin detayları sitemizde...

Makyajınızla göz önünde olun

Öncelikle 2016 yılında oldukça rövanşta olan mat rujlar 2017 den itibaren yerini parlak rujlara bırakmakta. Yaza kadar kendinizi hazırlayın çünkü bu yaz her yer de parlak rujları göreceğiz.

İşte en çok sevilen bir moda getirisi Özgürlük! Bu sene önce çizilip sonra boyanan kaşlara veda ediyoruz. Onun aksine dağınık kaş modasıyla kaşlara özgürlük geliyor çizmek şöyle bir dursun sadece yukarı doğru taradığınızda dahi modaya uymuş oluyorsunuz.

Bu sene en dikkat çekenlerden biriyse çıplak göz- koyu dudak kombini. Önceliğin dudaklarda olduğu gözlerinse arka plana bırakıldığı bu makyajı hepimiz çok seveceğiz. Evet bu sene kırmızıya da özgürlük var geçtiğimiz senelerde sadece beyaz tenlilerde görülen kırmızı ruj bu sene buğday hatta esmer tenlerde de görülebilecek.

Siz de benim gibi eyeliner çekemeyenlerdenseniz bu trend sizin için. 2017 ile birlikte göz kalemi yeniden ortaya çıktı. Dolayısıyla da eyelinerin pabucunu dama atmışa benziyor. Göz kalemlerinize geri dönme vaktiniz geldi. Özellikle 2016 da bronzer gibi kontür uygulamaları çok dikkat çekti ve oldukça çok kullanıldı. Yüzü boyutlandırmak için gölgelendirme değil de aydınlatma işlemi kullanılacak. aydınlatıcıları bol bol kullanıp aydınlanacağız.

Aydınlatıcı ile beraber ıslak görünümlü makyajda yükselişe geçmekte. Mat fondötenler yerine daha ıslak bitişli fondötenlerinizi iç rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

2017 sizlerinde gördüğü üzere tam bir parıldama yılı. Şimdi de simli farlar oldukça moda. Onlarla birlikte parıltıyı iyice arttıracağız.

Eğer ki çıplak göz makyajı size göre değilse dumanlı makyaj yerine de yeni bir trend geldi. Renklipastel tonda farlar geldi. Özellikle pembenin tonları 2017'nin en trend renkleri olacak.

Renkli farlar olur da rimelleri olmaz mı ? Özellikle bordo ve kırmızı rimele dikkat edin bu sene çok fazla karşılaşacaksınız.

Simli farlar ve pastel tonu farlar kullanmak istemeyenler için bakırın her tonu bu sene moda. Özellikle  rujunuz ile kombinlerseniz 2017'nin akımına tam olarak kapılabilirsiniz.

Ayrıca artık takma kirpikler de tarihe karışmak üzere. Özellikle günlük yaşamda oldukça abartılı bir görünüm sunan bu trendin yerine doğal ya da en az doğal görünümlü kirpikler bu sene ön planda olacak.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Hangi Oyunlar Çocuğunuza Daha Faydalı

0 Yorum

Yorum Yap