Zaman Geçirmek İsteyeceğiniz Mükemmel Balayı Yerleri 2017

Zaman Geçirmek İsteyeceğiniz Mükemmel Balayı Yerleri 2017

Yurt dışına gitmek gibi imkanı veya zamanı olmayanlar için 2017 de balayını geçirmek isteyeceğiniz mükemmel yerler.

Çoğu çiftin düğünden sonra geçirmek isteyeceği başlıca yerlerden biri balayı gelmektedir. Tabi balayını nasıl ve nerede de geçirmek de önemlidir. İşte size balayı alternetifleri için bir kaç önemli balayı yerleri :

Balayı için Bodrum

Türkiye'de ister balayı için  ister normal vakitte tatil geçirmek olsun akla gelen ilk tatil yerlerinin başında Bodrum gelmektedir. Bir çok tarihi güzelliğin dışında bir çok doğal güzelliği de ev sahipliği yapmakta. Homeros'un bile  bile Bodrum'u tanımlarken ebedi mavilikler ülkesi olarak tanımlandırdığı bir şehir. hem doğal güzellikleri gezmek için hemde bunların içinde denize girerek de, koyları ve kumsalın tadını çıkartabilirsiniz. Bir yandan da sualtı arkeoloji müzesinden tutunda ünlü tatil yerlerine kadar dolaşmak isteyeceğiniz mükemmel mükemmel mekanlara sahip.

Balayı için Marmaris

Marmaris yurtiçi tatil imkanları bakımından mükemmel yerlerden  biri. Her yıl ister yurt dışı olsun ister yurt içi olsun bir çok turistin uğrak yerlerinden bir tanesidir marmaris. Marmarisin bir çok doğal güzelliğine hayran olacaksınız ve ya bir çok yerden yapılacak mükemmel tekne turları içinde hayran kalınası bir yer. Marmaris'te gezilecek yerler:Bördübet, Kumlubük, Abdi Reis Koyu, Ayın Koyu, Kızkumu, Amos Koyu, Marmaris Boncuk Koyu, Turunç, Hisarönü, Selimiye koyları...

Balayı için Antalya-Belek

Antalya sadece ülkemizde değil yurt dışından gelen çiftler arasında baya bir popüler hatta ilk onda da yer almaktadır. Bir çok alternatif olmakla beraber bir çok doğal güzelliğede sahip durumda. Antalya'da gezilecek yerler:  müzeler, plajlar, koylar, yaylalar, şelaleler, kanyonlar, mağaralar bakımından yeterince zengin bir durumda.

Balayı için Çeşme

Son zamanların en popüler tatil yerlerinden biri ve her geçen gün değişik havasıyla daha da popüler olma yolunda ilerliyor. Eğer kale gibi yerleri seviyorsanız çeşme sizin için vazgeçilmez olcaktır ayrıcada çeşme özellikle tatil köyleri bakımından da baya bir popüler bu  yaz. Çeşmede gezilecek yerler: çeşme kalesi, ılıca plajı, çeşme altunkum plajı, barlar ve kulupler, aqua toy city...

Balayı için Dalaman

Dalaman mavi ve yeşilin birlikte olduğu en göz alıcı yerlerden biri. Özellikle doğa aşığı bir çiftseniz mutlaka dalamana gitmelisiniz çünkü bir çok yeri daha el değmemiş yapısını korumakta, özellikle bu yerlerde mutlaka gezmelisiniz: bakir koylarını, yörenin köylerini, köy düğünlerini, yörük çadırlarını, halk pazarlarını gezmeden balayınızı bitirmemelisiniz.

Balayı için Özdere

Bence bir tatil yapılıyorsa ve bu özellikle balayı ise biraz sessizlik iyi gelecektir o yüzden de fazla bilinmeyen yerleri gezmek daha iyi olacaktır. Bu yüzdende İzmir'in Menderes ilçesine bağlı Özdere'ye ilçesini mutlaka tercih etmeli. Çünkü fazla keşfedilmemiş ve aynı zamanda muhteşem doğasıyla tercih edilmesi ilk sırada olan tatil yerlerinden bir tanesi.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Cemil İpekçi'den Dürüst Açıklamalar

0 Yorum

Yorum Yap