Zayn Malik Reddedildi!

Zayn Malik  Reddedildi!

Zayn Malik ettiği evlilik teklifinden olumlu cevap alamadı. Haberin devamı sitemizde!

Zayn Malik, Gigi Hadid tarafından reddedildi.

Zayn Malik bir çok genç kızın halini kurduğu bir ünlü olmakla beraber ve geçtiğimiz günlerde yine önemli bir isim olan model Gigi Hadid ile olan ilişkisiniz açıklamıştı. Bu habere ise bir çok genç kız çok üzülmüştü. Zayn Malik bilindiği gibi daha öncesinde One Direction grubunun solistliğini yapıyordu fakat bir anlamalık neticesinde ise gruptan ayrılıp kariyerine tek başına devam etmişti. Yanlız başına devam ettiği kariyerine ise emin adımlarla ilerlemekte şu zamanlarda

. Zayn Malik gelen dedikodulara göre sevgilisi Gigi Hadid ile çok zor zamanlar geçirmekte ve bu zor zamanları atlatmak isteyen ve aynı zamanda da  sevgilisini kaybetmek istemeyen Zayn Malik aynı zamanda sevgilisine evlenme teklif etmiş fakat ünlü model teklifi kabul etmemiş. Bahane olarak da, "Gigi henüz 21 yaşında. Zayn'la çok mutlular ancak bu yaşta evlilik düşünmüyor. O yüzden onu geri çevirdi" söylemlerinde bulunuldu. 

Bu açıklamaları ortaya çıkartan ise ABD merkezli 'Life & Style' dergisiydi. Bir başka dergi ise reddetmesinin nedenini "Gigi annesinin yaşadığı iki boşanma nedeniyle zor günler geçirdi. Zayn'dan yüzde yüz emin olana kadar bu teklifi kabul etmek istemiyor" şeklinde yaptı.

Bizce reddetmesinim en haklı sebebi çiftin hala bu evliliğe hazır olmaması.Bu durum ne kadar Zayn Malik tarafından hoş karşılanmasa da, daha önceleri zayn malik başka bir modelle de 2 yıl nişanlı kalmıştı.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Selen Soyder Dizisinden Şok Gerekçe ile Ayrıldı!!!

0 Yorum

Yorum Yap