Yılın Enleri

Yılın Enleri

Yılın hayal kırıklığı, Yılın sahtekarlığı, Yılın rezaleti, Yılın Kehaneti ve Yılın Hafiyesi Haberin detayları En son Magazin Haberlerinde...

Sabah gazetesi yazarlarından olan Yüksel ağtuğun " Bir Yıl Böyle Geçti" başlıklı yazıyla bu seneki yayında olan dizi ve programlardan yılın enlerini konu aldı. Yılın enlerinden konu olarak, yılın kehaneti, yılın saktekarlığı, yılın rezaleti, yılın hayal kırıklığı gibi konuları seçti. Kou seçtiyazıği  olarak aslında yayınların bir yıl boyunca yaptığı yayınların kısaca bir özeti gibi. 

"YILIN HAYALKIRIKLIĞI: Tanıtımları aylar öncesinden başlayan 'Gecenin Kraliçesi', kısa sürede yayından kalktı. Star'dan FOX'a transfer olan 'Muhteşem Yüzyıl Kösem' yine dikiş tutturamadı. Kendine kanal bulamayan 'Kurtlar Vadisi' ise yok olup gitti.

YILIN SAHTEKARLIĞI: Zuhal Topal'ın sunduğu izdivaç programında nikah memuru olarak görünen kişinin aslında kanalda şoför olarak çalışan Halis Bozkurt olduğu, 'Nikaha gelmeyen gelin adayı Nargile Hanım'ı boşu boşuna bekleyen Adnan Bey'in oturduğu nikah masasının' ise bir mizansenden ibaret olduğu ortaya çıktı.

YILIN REZALETİ: Altın Kelebek ödüllerinde TRTnin efsane dizisinin yapımcısının konuşturulmaması büyük skandaldı. Okan Bayülgen'in özür için yaptığı konuşma ise 'tüy dikecek' cinstendi.

YILIN KEHANETİ: Astrolog Nuray Sayarı, 15 Temmuz darbe girişimini tam üç ay önce 16 Mayıs 2016'da Beyaz TV'de katıldığı programda 'tüm ayrıntılarıyla' önceden haber vermesiyle büyük şaşkınlığa neden oldu.

YILIN HAFİYESİ: Müge Anlı, Manisa'da öldürülen 3.5 yaşındaki Irmak'ın katili Hikmet A.'yı müthiş bir çalışma ile yakalatarak bir kez daha 'Yılın hafiyesi' oldu." 

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Mustafa Topaloğlu Eşini Dövdü Mü?

0 Yorum

Yorum Yap