Wilma Elles'ten Ödül Töreni Açıklaması

Wilma Elles'ten Ödül Töreni Açıklaması

Wilma Elles'te davetli olarak gittiği ödül töreninde yaşananları kısaca anlattı. Haberin detayları sitemizde.

Golden Globe Ödül Töreni

Wilma Elles geçtiğimiz günlerde Golden Globe ödüllerine davetli olarak katılmıştı. Ödül töreni hakıında bazı açıklamalar yapan Wilma Elles, ödül töreninde yapılan üst düzey güvenliği de dikkat çekti: "Törene iletişim danışmanım Arda Sayıner ile katıldım. Beverly Hilton Hotel'de gerçekleştirilen gece için güvenlik üst düzeydeydi. Gece için Beverly Hills'in pek çok caddesi kapatılmıştı. Çok değerli insanlarla tanışma fırsatı buldum. Bazı arkadaşlarımla yeniden bir araya gelmek çok güzeldi."

wilma Elles ayrıca ileriye dönük projelerinin olduğunu ve projelerinin uluslararası boyutta olacağını da belirtti. Ödül törenini izlerken ise de bir Türk'ün de bu ödülü alması gerektiğini de savundu: "Uluslararası bir film projem var. Çekimleri Almanya'da yapılacak, bunun üzerine de bazı görüşmeler yaptık. Bu arada töreni izlerken en çok içimden geçen şey o ödüllerden birini Türkiye'ye getirmekti. İnşallah o da olacak, ödül bir gün Türkiye'ye gelecek. Bir Türk'ün ödül alması çok önemli."

Wilma Elles ayrıca beğendiği performanslardan da bahsetti:" Gecede tüm gözler hamile Natalie Portman'ın üzerindeydi. Sarı, şık elbisesini ben de çok beğendim. Emma Stone ile Ryan Gosling de gecenin çok konuşulan oyuncularıydı.Gecede sahne alan Bruno Mars'ın performansına bayıldım. İlgimi çeken olaylardan biri de, Sylvester Stallone'un kızlarıyla birlikte geceye çıkarma yapmasıydı. Stallone iyi ve sevecen bir baba bence."

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Tek Soruya Dudak Uçuklatan Dava!

0 Yorum

Yorum Yap