Volkan Konak'tan Şok Şikayet

Volkan Konak'tan Şok Şikayet

Volkan Konak öyle bir ismi savcılığa şikayet etti ki çok şaşıracaksınız! Haberin devamı en son magazin haberinde...

Volkan konak'ın kızının Amerika'ya gitmesi olay oldu

Volkan Kanak daha önceden kızının eğitim için Amerika'ya gideceğini duyurmuştu. Bu haberin duyurusunu da sosyal medya hesaplarından olan Twitter'dan yapmıştı. Volkan Konak'ın bu duyurusundan sonra kızını tamamen Amerika da yaşatacak diye de haberler çıkmış ve bu haberleri ünlü şarkıcı yalanlamıştı. 

Bu haberlerin üstüne de bir televizyon programı bu duruma karşı yani atılan tweet üzerine bazı yorumlar yapmıştı. Yapılan yorumlardan sonderece şikayetçi olan Volkan Konak ise bu yorumların "hakaret"e girdiğini belirterek; programda yorumcu olan:  Nihat Doğan, Gülşah Saraçoğlu, Ömür Varol ve Bircan İpek hakkında şikayetçi olarak savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bu suç duyurusundan dolayı da  İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Basın Suçları Soruşturma Bürosu Savcılığı suç duyurusunu işleme alarak soruşturma başlattılar

Soruşturma kapsamında ifadesi alınmak üzere savcılığa giden Nihat Doğan ise  "Eleştirdim, Volkan Konak halk nezdinde anti emperyalist olarak bilinirdi. Ancak kendisi ABD’ye yerleşmiş. Sosyolojik tespitte bulunarak eleştirici hakkımı kullandım"  yorumlarında bulunmuş.

Gelelim bu konu hakkında Nihat Doğan'ın programda nasıl bir yoruma ve savcılığa verilme nedenine. Nihat Doğan'ın yaptığı yorum"Milleti kandırmayın artık. İçimizde Volkan Konak gibi Atatürkçülük üzerinden insanları sömüren, trolleyen, CHP belediyelerinden paraları toplayıp, finalde de kızımın eğitimi için deyip giden insanlar var. Burada okul mu yok? Amerika’ya kızının okulu için gidiyor. Anti emperyalist, ‘Amerika’nın markalarında oynamam’ deyip kendini Amerikan düşmanı olarak tanıtıp, sonra Amerika’da gezip tozar kare kare fotoğrafpaylaşırsan biz bunu eleştiririz" aynen bu şekildeymiş.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Bülent Ersoy'dan Emel Sayın'a Çok Sert Sözler

0 Yorum

Yorum Yap