Ünlülerden Nusret Açıklaması

Ünlülerden Nusret Açıklaması

Nusret Gökçe'nin ünlü tuz dökme hareketi olay oldu. Haberin detayları sitemizde...

Nusret Gökçe ülkemizde son derece ünlü bir şef. Ünlü olmasının sebebi sadece de lezzetli etleri değil. Nusret şef'in kendine özgü bazı hareketleri bulunmaktadır ve bu hareketler gerek ülkemiz gerekse ABD olmak üzere son derece ünlü oldu. Bu hareketleri o kadar orjinal ve dikkat çekici bulundu ki taklit edilmeye başlandı. Bu hareketlerinin başında ise Nusret'in ünlü tuz dökme hareketi başı çekmekte. Bu hareketi o kadar çok sevdiler ki emojisi bile yapıldı. Şimdlerde ise Nusret hakkında başka bir konu gündemde. Bu kadar ünlü ve hareketlerinin taklit edilmesinin kariyerine bir kazanç sağlayıp sağlamayacağı.

Ünlüler Gözünde Nusret

Reşat BALCIOĞLU: Nusret’i tanımam bir kere dükkânına gitmişliğim vardır. Et seven, et ürünlerini bolca tüketen birisi olarak Nusret’in tarzı açıkçası benim iştahımı kapatıyor. Bana itici geliyor. Farklı olayım derken tepki çeken biri haline geliyorsunuz. Nusret’i hiç sempatik bulmuyorum, hatta itici buluyorum.

İpek DURKAR: Ticari olarak bir katkısı olacağını sanmam. İnsanlar mavra yapacak alan bulmuş, dibine kadar eğleniyor. Ben de fotoğrafı görünce katılarak güldüm. O nasıl poz öyle...

Oben BUDAK: Amerikalılar fanatizm olayını abartmaya bayılır. Bu yüzden şu ara ABD’de bir şube açsa büyük kazanç sağlar bence. Herkes ‘Kim bu garip kasap’ diye görebilmek için mekânının önünde uzun kuyruklar oluşturabilir.

Esin ÖVET: Nusret’te gülüyorum ama korkuyorum da... O etleri dövüyor, çat çat dayak atıyor ya. İnşallah kendisini örnek almıyordur bazıları.

Bülent İPEK: Nusret’in şöhreti boşuna değilmiş, bunu gösterdi. Videolarını ben de hayranlıkla izliyorum. Nusret, steakhouse kültürünü ilk yaygınlaştıranlardan.

Kadir KAYMAKÇI: Bu şöhret Nusret’i etkilemez! Tüm dünyaya yayılan tuz dökme ‘meme’si bir süre daha dolaşır, sonra hoş bir anı olarak uçsuz bucaksız sanal âlem kuyusunda kaybolur gider. Nusret de etleri tokatlayıp durur...  

     Önceki İş ve Kadın
     Sonraki Ünlülerden Düğün Makyajı Örnekleri

     0 Yorum

     Yorum Yap