Ünlü Şarkıcı Bıçaklandı.

Ünlü Şarkıcı Bıçaklandı.

Ünlü şarkıcı üst kat komşusu tarafından çok basit bir nedenle bıçaklandı. Bıçaklanma sebebini duyunca çok şaşıracaksınız. Haberin devamı En Son Magazin Haberleri'nde!!1

Ünlü şarkıcı orhan ölmez dün akşam bıçaklandı. üst kat komşusu tarafından Orhan Ölmez gürültüden rahatsız olduğu için üst kat komşusunu uyardığını ve bu gürültüden dolayıda daha önceden bir kaç defa da tartıştıklarını da belirtti. Ve en son tartışmalarında da Orhan Ölmez sadece " "Ev taşıyorsanız yardım edeyim" şeklinde uyarıda bulunduğunu söyledi. Daha sonra ise otaparka gidip arabaya bindiğini belirtti ve saldırganlarında arkadan gelip arabadan zorla çırkattıklarını belirtti. Arabadan zorla çıkartılamn ünlü şarkıcı önce feci derecede darp edildiğini ve daha sonra ise bıçaklandığını söyledi ve başına gelenleri ise kısaca şöyle açıkladı:  "Ben mümkün olduğu kadar kelimeleri seçerek uyarılarda bulunmama rağmen arabamın anahtarını birisi aldı. Yani zorla arabamdan dışarıya çıkarılmaya çalışıldım. Dışarı çık bu çukurun içerisine seni atacağız gibi bir muameleyle karşılaştım. Sonuç 4 kişi tarafından darp edilerek bıçaklandım" dedi.

Ünlü oyuncu bıçaklandıktan sonra hemen ambulans ile hastaneye kaldırıldı. Hastaneye kaldırıldığı gibi ameliyata alınan orhan Ölmez sağlık durumunun şuan gayet iyi olduğunu da söyledi. Orhan ölmezi ayrıca da sanatçı arkadaşları da yanlız bırakmadı. Bu sanatçıların arasında en önemlisi ile Alişan'dı. Alişan ile dertleşen orhan Ölmez başından geçen olayları da anlatmakta sakınca görmedi. Bu durum karşısında ise Alişan'a olayları: ", "Ben müzisyenim sizin benden rahatsız olmanız lazım. 'Ev taşıyorsanız yardım edeyim' gibi kelimeleri seçerek konuştum. Arabadan zorla indirildim. Dün akşam saat 19.00 civarında falan oldu. Asıl olay sağ bacakta ama Allah'a şükür hayati değil. Ama 4 kişi tarafından darp edildik" şeklinde anlattı.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Tuba Büyüküstün Hakkında şok İddaalar

0 Yorum

Yorum Yap