Ünlü Sanatçıdan Boşanma Davası

Ünlü Sanatçıdan Boşanma Davası

Ünlü sanatçı Gülben Ergen ile eşi arasında boşanma davası mı var ? Ünlü oyuncu ve şarkıcı Gülben ayrılmaya mı karar verdi ?.

Ünlü oyuncu Gülben Ergen ve eşi Erhan Çelik arasında yapılan evlilik bomba gibi düşmüştü zamanında gündeme. İki yıl önce evlenen gülben ergen çiftinin mutluluğu son mu buluyor? Şimdilerde ise çiftin arasında uzun zamandan beri bir soğukluk olduğu konuşuluyordu fakat bu ünlü çiftten ne Gülben Ergen ne de Erhan Çelik bir açıklama gereği getirme zahmetinde bulunmamıştı. Bu da tabiki bir çok soru işaretini de beraberinde getirdi doğal olarak ve bu kafa karışıklığı Erhan Çelik'in yaptığı açıklama ile bir açıklama da getirmişde oldu. 

Erhan Çelik açıkladı !

Erhan Çelik bir çok açıklamasını sosyal medaya hesaplarından şu şekilde açıkladı: "Bugün çıkan haberlerle ilgili doğru bilgiyi birinci elden alabilmeniz adına aşağıdaki bilgiyi sizinle paylaşmak istedim. Kendisine büyük sevgi, saygı ve sadakatle bağlı olduğum Sayın Gülben Ergen hanımefendi ile güzel başlayan evliliğimizi son dönemde bir hayli yıprattık ve tükettik. Bu nedenle doğru tercihin yollarımızı ayırmak olduğunu düşüyorum. Kendimizi daha fazla birlikte yaşamaya zorlamanın doğru olmayacağından hareketle mahkemeye başvurumu yaparak boşanma davası açtım. Her ikimizin de yolunun hayırlı ve açık olmasını diliyorum." 

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Yakışıklı Oyuncudan Mütevazi Açıklama!

0 Yorum

Yorum Yap