Ünlü Oyuncunun Haklı İsyanı

Ünlü Oyuncunun Haklı İsyanı

Ünlü oyuncu Gamze Keçeli doğundan sonra isyan etti... Haberin daha fazlası En Son mMagazin Haberlerinde.

Ünlü oyuncu Gamze keçeli geçtiğimiz ay doğum yaptı fakat daha üzerinden uzun bir süre geçmeden aldığı kilolarla çok konuşulmaya başlandı. Bir çok eleştirmen tarafından doğumda çok fazla kilo aldığından ve bunları vermeyi halen başaramasından konusulmakta. Bu ithamlarda bulunan eleştirmenlere cevabı ise Gamze Keçeli'nin gayet ağır oldu.

Bilindiği gibi Gamze Keçeli  2003 Türkiye güzeliydi ve geçtiğimiz yıl anibir evlilik kararıyla yoollarını Nedim Keçeli ile birleştirmişti. Bu evliliğin ardından ani bir şekilde çoçuk yapma kararı almışlardı.

Gamze keçeli  8 temmuzda yaptığı doğumun ardından bir çok eleştirmen ve yazar hakkında haber yapmışlardı bu haberlerin altına ise bir çok kadın tarafından yorumlar yapılmış ve bu yorumlarda ise haksız yere kilolu olduğuna dair yorumlar yapılmıştı. Bu yorumları okuyan Gamze Keçeli ise bu yorumlara çok fazla üzüldüğünü belirtmişti. Ayrıca bu yorumların kadınlar tarafından yapılması ise onu daha çok üzdüğünü belitmişti çünkü doğum gibi kutsal bir şeyin ardından kadınların bu kadar maddesel yaklaşmasını ayıplamıştı. Bu yorumlara ayrıcada2' Daha kırk gün bile olmadı doğum yapalı bebeğim çok küçük nasıl benden hemen kilo vermemi bekliyorlar ki' diye cevap vermişti.

Maalesef bu konu hakkında bende Gamze keçeli gibi düşünüyorum kadınların kadına yaptığı eleştirileri erkekler bize yapmıyor. bu kadar maddesel düşünülmek bırakılmalı bence.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Evliyim Ama Halen Çirkin Mesajlar Geliyor

0 Yorum

Yorum Yap