Ukraynalı Modele Tecavüz

Ukraynalı Modele Tecavüz

Ukraynalı modele tecavüz eden minibüs şoförüne 25 yıl hapse cezası verildi. Haberin Detayları Sitemizde...

Ukraynalı fotomodel Diana R. iki yıl önce hem gezmek hemde arkasaşını ziyaret için Türkiye'ye ziyarete gelmişti. Ziyarete geldiğinde daha 16 yaşında olan fotomodel minibüs ile arkadaının yanına gitmeye çalışmış ve minise bindikten bir süre sonra ise sadece kendisi ile şöförün kaldığı farketmiş. Bu yanlız kalma durumundan faydalanarak şöförr Erdem K. aracı Türk Telekom Arena Stadyumu yakınında bir yere park etmiş. Park ettiten sonra ise korkup gitmek isteyen fotomodel ise Erdem k. izin vermemiş ve , "Hayır dur. Seninle seks yapmak istiyorum"  diyerekte niyetini açıklamış.

Erdem k. tecavüz ettiği sırada aynı zamanda evli ve 3 çoçuk babasıydı.Tecavüz ettikten sonra ise anca kızı evine bırakmış. Bu olaydan sonra fotomodel hemen şöförü şikayet etmiş ve şöför olan Erdem K. savunmasını ise"Aracı kenara çekip sohbet ettik. Sonra rızasıyla ilişkiye girdik. Sonra müştekiyi oturduğu yere bıraktım. El sallayarak yanımdan ayrıldı" diyerek yaptı.

Bu olayları ise fotomodel"Elinde bıçakla şoför koltuğundan kalkıp yanıma geldi. Beni tehdit etti. Kimseye anlatmazsam öldürmeyeceğini söyledi. Korkudan sesimi çıkaramadım. Sonra ağlamaya başladım. Olay tarihinde 16 yaşındaydım. Beni oturduğum yere bıraktığında kusura bakma, hoşçakal" diyerek ifade verdi.

Şimdilerde ise söföre 25 yıl hapis cevası verildi. Cezasının cinsel istismar suçundan 20 yıl, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma suçundan da 5 yıl hapis olarak karar verildi.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Alişan'ın Cumhurbaşkanına Verdiği Söz

0 Yorum

Yorum Yap