Survivor Seda'dan İlhan Mansız'a Şok İddialar

Survivor Seda'dan İlhan Mansız'a Şok İddialar

Survivor Seda İlhan Mansız hakkında öyle sözler söyledi ki hayret içerisinde kalacaksınız. Haberin detayları sitemizde...

Survivor Seda'dan İlhan Mansız'a İddialar

Geçen haftalarda elenen Seda Demir "Survivor Panorama"ya katılmıştı. Her katılan ve elenen yarışmacalara bazı sorular yönetiliyordu. Bu durum değişmedi ve aynı sorular Seda Demir'e de yönelti fakat Seda Demir İlhan Mansız hakkında sorulan sorulara şok açıklamalar ve yorumlar getirdi. Seda Demir'e İlhan Mansız hakkında yöneltilen soru ise , "İlhan Mansız'ın ödül oyununda dokunulmazlık kaybetmeye razı olduğunu söylemesi soru işareti yarattı. Acaba takımdan bazı kişileri göndermek istiyorlar mı, yoksa gerçekten açlığa dayanamıyorlar mı?" sorusu yöneltilmişti.

Bu soruya Seda Demiri verdiği cevap ise "İlhan Mansız ile ilgili yüzde 50 yüzde 50 bir tespitim vardı. Güce dayalı bir dokunulmazlık oyunu (halter) vardı. O oyunda bize stratejiyi belirleyen, hatta gönüllülere de öğreten kişi İlhan'dı. Gönüllülerden birisi 'Sizden öğrendik' dedi. Ancak son oyunda Sema'nın en çok ağırlık hissedilecek kısma astı. Oyunun ardından her defasında 'Benim yüzümden oldu, kusura bamayın' dedi. En önemli yerde yanlış yapması bana enteresan yaptı. Yüzde yüz bilemem. Çok zeki birisi. Galibiyet için varolan birisi. Öyle büyük bir hata yapar mı? Bana çok enteresan geldi. Bu suçlama değil, bir tespitte bulunuyorum" cevabını vererek izleyicileri şaşırtmıştı. Ayrıca sözlerine ise "Takım unsuru yok olmuş. Herkes bireysel yarışmaya başlamış. Furkan, Serhat Akın ve İlhan'ın oluşturduğu stratejinin anonsu gibi olmuş. İkisinin ne strateji yaptıklarını Furkan'ın röportajından anlayabiliyorum. Dokunulmazlık oyununu bilinçli kaybetme gibi kötü niyetli bir fikir geliyor aklıma. Dokunulmazlık oyununu bırakabileceklerini düşünebilirim" diyerek sözlerini bitirdi.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Patatesi Yemeden Önce Onunla Konuşurum

0 Yorum

Yorum Yap