Survivor Büyük Finalinde Olacak 3 İsim

Survivor Büyük Finalinde Olacak 3 İsim

Hakan Hatipoğlu Survivor büyük finalinde olmasını beklediği 3 büyük ismi açıkladı. Haberin detayları sitemizde...

Survivor Açıklaması

Hakan Hatipoğlu bilindiği gibi TV8 kanalında yayınlanan Survivor Panaroma programında Survivor yarışmasına ait açıklamalada ve ayrıca da çıkarımlarda bulunmakta. En son programda ise yine bir çıkarımda bulunarak da Kıbrıs'ta olacak büyük finalde olabilecek  büyük ismi açıkladı. Bu açıklamaları yaparken Hakan Hatipoğlu'nun daha öncesinde çoğu tahmininde tuttuğunu unutmamak gerekir.

Hakan Hatipoğlu Survivor açıklaması

 "Yüzde yüz finalde olacak bir isim var. İlhan Mansız'ı şimdiden yaz finale. Bence son 5 için 3 ismi belli; İlhan Mansız, Adem Kılıççı ve Sema Apak. Yüzde 99 Kıbrıs'talar, bunlar banko. Zaten bunların olmaması Survivor'ın doğasına aykırı. Adem vicdani ve duygusal tarafıyla, biraz da performansıyla hak ediyor. İlhan Mansız liderliği ve karizmasıyla hak ediyor. Sema da gerçekten performansıyla Survivor finaline yakışıyorlar" ve sözlerine "Bu üç isim de Survivor olmaları için bir parça eksik var. Mesela Adem de performans eksik. İlhan Mansız da sinirlendiğinde kötü duruyor. Bunu yenerse 'Gözü kapalı final koltuğunda' derim. Sinirini azaltması lazım. Sema ise kesinlikle ada hayatı olarak Nagihan'ın önünde, ama parkurda Nagihan'ın gerisinde. Sema finale kadar gidecek ama bu yolda çok lastik patlatacak. Hepimiz de hayretle izleyeceğiz" diyerek sözlerini tamamladı. 

Hakan Hatipoğlu daha öncesinde de survivor hakkında öngörülerde bulunmuştu. Bu öngörülerin arasında da en çok bilineni ve söylendikten sonra da konuşanılanı ise daha öncesinde Kısmetse Olur isimli evlilik programında yarışmacı olan Eser West'in açlığa dayanamayıp daha öncesinde ayrılacak olmasıydı. Eser West'in açlığa dayanamaması ve Survivor da çok çabuk pes etmesi de olay olmuştu çünkü Survivor Eser'den çok büyük beklentileri bulunmaktaydı. Bu beklentilerinin karşılanmaması da hayranlarını ve sevenlerini hayal kırıklığına uğratmıştı. Bu hayal kırıklığına uğrayan sayısı da son derece fazla olarak kabul edebiliriz. Bu kadar fazla olmasının sebebi ise Eserin daha öncesinde bulunduğu programdan birincilikle ayrılması olmuştu. İşte bu kadar fazla hayranı olupda Eser'in Survivorda ilerlemesini beklemek yersiz olmazdı.

Yani demek istediğimiz Eser West belki de açlığa dayanabilseydi şu an Hakan Hatipoğlu'nun finalde belirlediği 3 isim yanında yer alabilecekti fakat Eser West maalesef açlığa dayanamadı. Bu demek oluyor ki Survivor da gerçekten çok fazla miktarda bir açlık bulunmakta ve bu açlığı ünlüler ve gönüllüler takımı en uç noktalarda yaşamaktadırlar. Zaten açlıkları ve mücadeleleri bu kadar gerçek olmasa bu kadar izlenmeye sahip olabilirler mi ki soruyorum size?

Önceki İş ve Kadın
Sonraki 'Kapanarak Sanatçı Olunmuyor!'

0 Yorum

Yorum Yap