Survivor Burçak: Tartışmaların başında gelen isim Berna

Survivor Burçak: Tartışmaların başında gelen isim Berna

Gönüllüler takımında bulunan survivor Burçak ismi izleyicilerden gelen soruları yanıtladı. Haberin detayları sitemizde.

Survivor Burçak'tan açıklama

Survivor yarışmasında yer alan ve gönüllüler takımında bulunan Burçak takım arkadaşları hakkında açıklamalarda blunuyor, Gönüllüler takımında mücadelesine devam eden Burçak takımı hakkında ayrıcada takımı hakkında da "geri vites" tabirini kullandı. Burçak Tuncer ayrıca yorumlarında en çok Berne Keklikler, Volkan Çetinkaya ve Gökhan Gözükan'a en sert yorumların da bulundu. 

Adadaki tartışmalara en çok neden olan kim?
"Tartışmaların başında gelen isim Berna. Ardından Gökhan. Şu an herkes geri viteste, sakin sakin takılıyor."

Bu yorumun ardından takım arkadaşların başlardaki kadar saldırgan ve kavgalara da daha fazla katılmadığını belirtti. Bu da gönüllüler takımının sukinet içerisinde ellerinden geldikçe ilerleyecek olmasının da altını çizmiş oldu. 

"Tuğçe ile ikili oldunuz. Bunun sebebi gerçekten iyi anlaşmanız mı? Adada oluşan gruplaşmalardan mı?"
"O benim kız kardeşim gibi. Tabii ki çok iyi anlaştığımız için ikiliyiz. Adadaki saçma sapan gruplaşmalara dahil olmamamız da bunu tetikledi. Burada güzel bir dostluk kurduk. Kafa dengiyiz. O olmasaydı herhalde bu insanların arasında delirirdim."

Survivor yarışmasında ki ikili takılmalar ve dostluklar bilindiği gibi çok ünlü ve sıkı dostluklar kuruluyor. Bu dostluklar Survivor yarışmasının da ardından devam etmekte. En azından bir çoğu için geçerli bu.

Gönüllülerden kim lider?
"Liderlik savaşı yok. Gökhan baskın karakter olmaya çalışıyor, ama kimse onu lider olarak görmedi. Lider olmaya çalışıyorsa da beceremiyor. Volkan belki daha ağır basabilir. Eşleşmelerde söz sahibi, ama o da lider değil."

Survivor gönüllür takımında daha bir çok defa liderlik tartışması olacak gibi.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki '8 Mart'ı Buruk Kutluyorum'

1 Yorum

Yorum Yap