'Seyircinin yüzüne tebessüm konduracağız.'

'Seyircinin yüzüne tebessüm konduracağız.'

Yeni Gelin dizisinde deli rolü ile karşımıza çıkacak Burçin Bildik'ten yeni dizi hakkında çok özel röportaj...

Show TV ekranlarında karşımıza çıkacak olan yeni dizi yerli komedi ile bir çok izleyiciye daha ekrana gelmeden sahip oldu bile. Bu dizinin en çok merak edilen rollerinden biri de Deli Muallim rolü ile Burçin Bozok olacak muhtemelle. Bu kadar dikkat çekici rolden ise bizlere dizi hakkında ufak ipucular...

Yeni Gelin dizisi hakkında

Canlandıracağınız Müsellim Bozok karakteri köyün delisi mi? 
"Evet, öyle denebilir. Kalender Bozok’un kardeşi, Hazar’ın amcası ve müzmin bekârdır kendisi. Kimisi âlimin hası dese de, çoğu âlemin delisi der ona. Konağın içinde, neredeyse bir laboratuvara dönüştürdüğü Müsellimhane’de yaşar. Her ne kadar başını ilimden irfandan kaldırmadan, kendi dünyasında yaşamaya çalışsa da her seferinde olayların göbeğinde bulan bir karakter kendisi. Bu karakterin aslında delilikle dâhilik arasındaki o çizginin cetveli olduğunu söyleyebiliriz."

Yeni Gelin dizisinin en renkli simalarından birisi sizsiniz öyleyse... 
"Kesinlikle! Aslında deliliği kendisine perde olarak kullanan zeki bir adam. Normal insanlar olarak hepimizin kıskanacağı renkli bir karakter. Müsellim delidir, ne yapsa yeridir. Örnek verecek olursam konakta kendisine ait bir atölyesi var. Orada çeşitli icatlar yapıyor. Hatta konaktaki insanları etkileyecek kazalar bile yapacak. Müsellim’in duygusal yönü de oldukça kuvvetli. İlerleyen dönemde gelinimiz Bella’nın en yakın arkadaşı olarak şaşırtacak."

Seyircileri ne tür hikâyeler bekliyor peki? 
"Nitelikli ve sıkı bir komedi bekliyor. Bugüne kadar eşine rastlanmamış bir yöresel dizi olduğunu söyleyebilirim.Yönetmenimiz Ersoy Güler’in katkılarıyla, Hazar ve Bella arasında yaşanana aşkın yanı sıra gelin-kaynana çekişmesine de ışık tutacağız, Adana yöresinin güzelliklerini de göstereceğiz. Genel anlamda eğlence dozu oldukça yüksek diyebilirim. "

Yöre halkının size karşı tavırları nasıl?
" Beklediğimden daha sıcak buldum. Yöre insanı kısa sürede bizi sarıp sarmaladı. Bu misafirperlik ister istemez ekranlara da yansıyacaktır. Anadolu insanının saflığını, naifliğini ve samimiyetini en iyi şekilde anlatacağız. Burada yaşadığımız absürd olayları da diziye adapte edeceğiz."

Çok iddialısınız... 
"İşimize güveniyorum. Toplum olarak yabancı gelin veya yabancı damat hikâyelerini izlemeye bayılıyoruz zaten. Bu dizi içimizden çıkmış bir hikâye! Hazar ile Bella arasında yaşanacak olan aşkın yanı sıra Anadolu insanının günlük yaşantısına ışık tutarak seyircilerin yüzüne tebessüm konduracağız."

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Boşanma İddialarını Yalanladı!

0 Yorum

Yorum Yap