Selen Soyder Dizisinden Şok Gerekçe ile Ayrıldı!!!

Selen Soyder Dizisinden Şok Gerekçe ile Ayrıldı!!!

Selen Soyder şiddet yüzünden dizisinden ayrıldı ve savcılığa başvurdu. Haberin detayları En Son Magazin Haberleri'nde!!!

Selen Soyder Diziden Ayrıldı.

Selen Soyder, Can Yaman ile paylaştıı "Hangimiz Sevmedik" dizisinde baş rol oynuyordu fakat diğer baş rol olan Can Yaman ile anlaşmazlık yaşamaya başladı. Bu tartışmazlıklar ise her geçen gün artarak devam etmiş ve en son ise aralarındaki anlaşmalık şiddete kadar dayanmış. Gecçtiğimiz günlerde Selen Soyder ve Can Yaman arasında yine bir tartışma çıkmış. Tartışmalar ise bir den büyümüş ve Can Yaman elinde bulunan bardağı Selen soydere fırlatmış. İddalara göre bardağın içi çay doluymuş ve bir sürü hakeret de etmiş. Bu durumdan dolayıda Selen Soyder Savcılığa suç duyurunda bulunup dilekçesini vermiş. Bu yaşananların ardından doğal olarak Selen Soyder diziye devam etmek istememiş ve  BSK Yapım’a projeden ayrılmak istediğini belirtmiş. Yapım Selen Soyder'in isteğini kabul edip karşılıklı olarak anlaşmayı fes etmişler. Önümüzdeki bölümlerde artık dizide Selen soyder olmayacak yeni başrol kim olur şuan ise belli değil ve bu konuda belirli bir açıklama yapılmadı.

Yapılan yazılı açıklamada da durum “İki oyuncu arasında hukuka taşınmış bir anlaşmazlığın, arkasında kocaman bir ekip ve emek olan ‘Hangimiz Sevmedik’ setinde huzuru bozacağı, performansı etkileyeceği düşüncesindeyiz. Hayatın her alanında olduğu gibi, bazen dizi setlerinde böyle anlaşmazlıklar olabilmektedir. Başrol oyuncuları arasında yaşanan ve yargıya intikal eden bu tatsız olay sebebiyle Selen Soyder’le sözleşmemizi karşılıklı olarak feshetmiş bulunmaktayız” şeklinde açıklandı.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Hayrete Düşüren İtiraf

0 Yorum

Yorum Yap