Sapkın İnsanlara İyilik Yapılmalı

Sapkın İnsanlara İyilik Yapılmalı

'Olanlar Oldu' filmi ile tekrar izleyici ile buluşan Tuvana Türkay'dan çok özel açıklamalar...

Tuvana Türker'den çok özel açıklamalar

Tuva Türker'i daha öncesinde bir çok dizi ve filmden tanımaktayız. İster oyunculuğu ister iseniz güzelliği olsun göz önünde bulunan güzel oyuncu şimdilerde ise "olanlar oldu" filmi ile göz önünde. Güzel oyuncu bu kadar göz önündeyken yaşamıda ister istemez merak edilmekte. Güzel oyuncu oyunculuktsn önce ve lise yıllarında fazla göz önünde olmamış ve annesi hiç bir zaman nazar değmesin diye " çirkin kızım" diye severmiş. İşte şimdi Tuvana Türker'in o açıklamaları:“ Bana güzelsin dedikleri zaman çok utanıyorum. Nazar değmesin diye annem ve çevremdekiler 'çirkin kızım' diye severlerdi. Şimdi 'çok güzelsin' dedikleri zaman ne diyeceğimi bilemiyorum." şeklindeydi. 

Ayrıca Tuvana Türker başka açıklamalarda da bulundu. Bu açıkların bir tanesi de sapkın olan nsanlara iyi davranmalıyız şeklinde konuşmuştu. Bu açıklaması son derece tartışılacağa benziyor. İşte o sözler: “ Bir ara benim ev adresimi bulup, beni sürekli takip eden birileri oldu. Neredeyim, kiminle görüşüyorum hepsini eksiksiz yazıyordu. Çok korktum ama büyük tepki veremedim. Ben toplumun dışladığı sapkın insanlara iyilik yaparsanız onların düzeleceğini düşünüyorum”  bu şekildeydi. Bu sözlere ne kadar insan katılır tartışılır tabiki.

Tuvana Türker aynı zamnda da aras Bulut ile de aynı okulda öğrenim görmüş. Hatta aynı okulda okurken kız arkadaşları da Aras Bulut'a mektup yazarmış: “ Aras Bulut benim ortaokul arkadaşım. İlk başlarda okuldaki kızlar ona sürekli mektuplar yazardı. Ben de 'kim bu Aras' diye sorardım. O zamanlar erkek gibi bir kızdım. Kimseye de bir şey yazamadım. Lisede de beğenilen bir kız olmadım."

Tuvana Türker işine aşık olan oyunculardan Hayatındaki vazgeçilmezlerinin başında da işi buluyormuş. Hiç kimsenin işi konusunda kendisini karışamayacağı kesin bir dille belirtmekten de çekinmedi:  “ Sevgilim olduğu zaman kendisine de söylüyorum. Beni iki şeyle tehdit edemezsin diyorum. Biri ailem ve diğeri ise işim. Herkesten ve her şeyden önemli, onlardan asla vazgeçmem.” 

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Reflü İlaçları Felç Riskini Arttırıyor

0 Yorum

Yorum Yap