Rüzgar Erkoçlar'a Tuzlu Kahve

Rüzgar Erkoçlar'a Tuzlu Kahve

Rüzgar Erkoçlar kız istedi ve tuzlu kahve içti. Haberin detayları sitemizde...

Rüzgar Erkoçlar'ın Tuzlu Kahve Sınavı

Rüzgar Erkoçlar ve sevgilisi Tuğba Beyazoğlu ile aralarnda uzun süreli ve istakrarlı bir ilişkileri vardı. Bu birlikteliklerini de nişanlanarak taçlandırmıştılar. Rüzgar erkoçlar nişanlanmasının ardında ise nişanlısı olan Tuğba Beyazoğlu'nu istedi. Tabiki bilindiği gibi her damat adayı gibi tuzlu kahve facisanın tadına baktı. Tuzlu kahveden içtikten sonra da yüzünü ekşiten Rüzgar Erkoçlar memnuniyetsizliğini belirtti fakat maalesef içmeden de duramadı. Bilirsiniz tuzlu kahveyi içmeyene kız verilmez.

Rüzgar Erkoçlar geçtiğimiz günlerde nişanlısı ile gezerken görüntülenmiştı. Görüntülenmenin ardından ise nişanlı olan Rüzgar Erkoçlar'a "çoçuk istiyor musunuz" sorusu yöneltildi bu soruya ise cevap olarak:“Olacak tabi ki canım. 1 tane de olsa olsun. Ben kalabalık aileyi seviyorum. Çocukluğum kalabalık ailemle geçti. Şimdi azaldı. 5 yıl sonra çocuk sahibi olmayı düşünüyorum. Bir şeyleri biraz daha yaşamalıyım. Hatta kız arkadaşımla birlikte yaşamalıyız. Ama kız arkadaşım daha erken istiyor. Ne zaman olacağı kısmet…" diyerek cevapladı.

Rüzgar Erkoçlar Kimdir?

Rüzgar Erkoçalar oyunculağa daha on yaşında başlayan oyunculardan. oyunculuk kariyerine de ilk olarak reklam sektörü ile başlatmış ve çıkış yapmasına da yine bir ped reklamı sayesinde olmuştur. Bu çıkışından sonra ise de önü açılmış ve ilk dizi deneyinimi de o aralar yapmıştır. İlk dizi deneyinimi Berna Laçin'in baş rolünde oynadığı "seni yaşatacağım" dizisi ile olmuştur. Bu dizi ile resmen dizi kariyerine başlayan Rüzgar Erkoçlar daha sonrasında ise "bütünçoçuklarım, emret komutanım, yamak ahmet,elif, üvey aile, hesaplaşma" dizileri ile olmuştur. Oyuncuğunu yaptığı dizilerin içinden de asıl çıkışını yaptığını ve asıl ünü getirdiği dizi ise "Emret Komutanım" olmuştur. 

2013 senesinde ise rüzgar erkoçlar bir süre ortadan kaybolmuştu. Bu kaybolmanın ardından ise yapımcı olan Erol Köse twetter hesabından bir tweetde Rüzgar Erkoçlar'ın cinsiyet değiştirdiği bu yüzden de ortalarda gözükmediği belirtimiştir. Bu haber ise ortaya yayıldıktan çok kısa bir vakit sonra ise Rüzgar Erkoçlar'ın kardeşler bu haberin tamamen yalan olduğunu savunmuşlardı. Savunmaların çok kısa bir zaman sonra  ise Rüzgar Erkoçlar haberin doğrusunu vererek gerçekten de cinsiyet değiştirdiğinin haberini vermişti ve 2 yıl boyunca da hormo tedavisi gördüğünü de söylemişti.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki 2017'de Makyaj Modasında Neler Var?

0 Yorum

Yorum Yap