Övgü İle Bahsetti Eski Eşini Aldı

Övgü İle Bahsetti Eski Eşini Aldı

Çağla Şikel'in övgü ile bahsettiği ünlü isim limdi eski eşiyle birlikte. Haberin detayları En Son Magazin Haberlerinde...

Çağla Şikel bilindiği gibi 7 yıllık evliliğini 2015 yılında boşanarak sonlandırmıştı. Bu sevilen ikilinin boşanması bir çok sevenini çok üzmüştü ve boşanmalarına çok şaşırmıştılar. Şimdiler de ise Çağla Şikel ve Emre Altuğ hakkında başka bir bomba gündeme düştü. Emre Altuğ'un yeni sevgilisi hem herkesi hayrete düşürdü hem de Çağla Şikel'in daha öncesinde bu isim hakkında övgü edici konuşmaları ortaya çıktı.

Bu isimi tahmin ettiniz mi bilemiyorum fakat o isim" Buse Narcı"dır. Buse Narcı bilindiği gibi Özcan Deniz ile birlikteydi. Bu birliktelik ayrıldıktan bile çok fazla konuşulmuştu. En fazla konuşulan konular ise Özcan Deniz ile aralarında olan 21 yaşlık fark ve Buse Narcı'nın ensesinde bulunan Özcan dövmesiydi. Bu dövme daha sonrasında Özcan Deniz'in dövmesi değil babasının ismi olan Özcan'ın dövmesi ise Buse Narcı'nın açıklamaları ile açıklamaya kavuşmuştu.

Şimdilerde İse Buse Narcı'nın Emre Altuğ ile birlikteliği çok konuşulacak gibi. Bu birlikteliğe birde Çağla Şikel'in daha öncesince Buse Narcı hakkında "Gözlerimi senden alamıyorum. Sana bakmaya doyamıyorum. O kadar güzelsin ki, tam bir bebeksin" dediği ortaya çıktı. Bu sözleride 2012 de Çağla Şikel'in bir moda yarışmasında sunuculuk yaptığı sırada Buse Narcı'nın yarışmacı olduğu sırada söylemiş. 

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Emre Altuğ Aşk Açıklaması

0 Yorum

Yorum Yap