Öpüşme Sahnesine Övgüler Annesinden Geldi!!!

Öpüşme Sahnesine Övgüler Annesinden Geldi!!!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün' ün baş rollerini oynadığı "Cesur ve Güzel" dizinin son sahnesindeki öpüşme sahnesine Kıvanç Tatlıtuğ annesinden övgüler yağdı. Haberin devamı En Son Magazin Haberlerinde...

Öpüşme Sahnesi Çok Konuşuldu!

Uzun bir aradan sonra Tuba Büyüküstün ve kıvanç Tatlıtuğ "cesur ve güzel" dizisiyle buluştu ve dizi şimdiden çok büyük bir hayran kitlesine de sahip. Geçtiğimiz günlerde en son bölümü yayınlamıştı ve en son bölümdeki son sahnedeki öpüşme anı bir çok hayranları tarafından çoşku ile karşılandı ve çoşkularını sosyal medyada sonuna kadar belli ettiler. Ve sosyal medyada özellikle instagram hesaplarından mesaj yağmuruna tuttular.

Öpüşme sohnesinesine Kıvanç Tatlutuğun annesi olan Nurten Tatlıtuğ da tepkisiz kalamadı ve sahneye olan övgülerini şu sözlerle belirtti:  “Yılın en yakışan çiftisiniz, maşallah size. Rabbim korusun nazardan”. Fakat nurten tatlıtuğ gelini olan Başak Dizer'in hiç bir sosyal medya paylaşımını beğenmemesi ve yorum yapmamasını da dikkatleri çekmişti. kıvanç ve Tuba çiftine ise övgüler ile bahsetmesi ise kafaları karıştırdı.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Aşkta Yaşadığımız Sorunlar Kalbe Zararlı

0 Yorum

Yorum Yap