Nihat Doğan'a Ağır Sözler

Nihat Doğan'a Ağır Sözler

Gelin adayı Hanife Nihat Doğan'a ağır sözler söyledi. Haberin detayları sitemizde...

Hanife'den Nihat'a Ağır Konuşma

Star Tv'de bulunan ve bir evlendirme programına katılan Hanife'yi hemen hemen herkes tanımakta. Bu kadar tanınmasının sebebide bir çok olaylı durumlarda kendisini görmemiz. Şimdilerde ise gelin adayı olmasına rağmen gelin adayından uzak davranışlara sahip olan Hanife'ni geçtiğimiz günlerde gece kulübünde eğlenen video ve resimlerinin çıkmış olması. Bu çıkan görüntülerden sonra ise bir çok program bu konu hakkındah aber yaptı. Bu programlardan bir tanesi de "Söylemesem Olmaz" programıydı.

Bu programda en çok eleştirenlerden bir taneside Nihat doğan oldu. Nihat Doğan Hanife'ye sert sözler söylemekten de geri kalmadı. Hatta sırf evlendirme programı için kapandığını da söyledi. 

Bu haberleri duyan Hanife'de sinirden delirdi resmen ve cevabını da instagram hesabından yaparak Nihat Doğana set sözler söyledi. Bu sert sözler ise: "Bazı konuşmakla yaşamak arasına sıkışmış insanların beni incitmeye çalışan yorumlarına üzülmüyorum. Yorum yapan şahıs ortada, zihniyet ortada" diyerek dile getirdi. Bu sert sözlere ise Nihat Doğan ne diyecek merak konusu... 

Peki Hanife Kimdir?

Hanife öncelikle Esra Erolun evledirme programına katılmıştı fakat kendisine gelen adayı beğenmeyerek hatta beğenmeyiple de kalmayıp onu incetek yorum yapması Esra Erol'u çok üzmüştü. Bu olaya bu kadar üzülen Esra Erol ise Hanife'ye kızarak bir savunma bile yaptırmadan programdan atmıştı. Ayrıca katıldığı sırada ilk olarak damat adayı olan Umut'a gelmişti ve :'İlk geldiğimde ilk umuttu şimdi son umut. Umut'u unutamadım' diyerek ''Sen herkesten çok farklısın. Ben sana artık aşkım demek istiyorum. Umut seni çok seviyorum bana bir şans daha vermeni istiyorum. Evlenmek istiyorum ama sadece seninle2 sözleri ile Umut'a seslenmişti. Bu seslenişe ise Umut:'Hanife bana talip oldu. Ama ben özel bir insan arıyorum. Hanife iyi bir insan, doğru bir insan ama benim için özel bir insan değil. İkincisi benim evleneceğim bayanı ben hep dile getirdim. Bir şeyler hissetmem lazım. O duyguyu hissetmem lazım. Ama sadece Hanife'ye değil, hiç bir talibime bir şey hissetmedim' diyerek yanıtlamıştı. Umut'un bu sözlerini kabul etmeyen hanife ise isyen etmişti ve Umutun kendisine ne evet ne de hayır dediğini belirmişti. Ve Umut sözlerini:'Benim de kurallarım var. Bende mutlu olmak istiyorum. Bende sevmek istiyorum. Kararım olumsuzdur. Çay içmek isterse gidebiliriz. Neden olmayacağını ona orada söyleyeceğim' diyerek konuyu kapatmıştı.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Hadise'den Aşk İtirafı

0 Yorum

Yorum Yap