Mustafa Ceceli'ye Büyük Veto

Mustafa Ceceli'ye Büyük Veto

Mustafa Ceceli boşanmasının ardından büyük eleştirilere tabii tutulmuştu. Bu eleştirilerin en büyüklerinden bir tanesi en Son magazin haberlerinde...

Mustafa Ceceli geçtiğimiz günlerde 9 senelik hayat arkadaşındanani bir kararla boşanmıştı. Bu boşanmanın ardından ise bir çok haber ortaya ıkmıştı ve mustafa cecelinin hayatında bir kadın olduğuda haberlerimiz içindeydi. Bu haberleri duyan mustafa ceceli ise ilk olarak bu haberleri yalanlamıştı fakat daha sonrasında haberlerde ikilinin sosyal medyada samimi olduğu fotoğraflar ortaya çıkmıştı. Bu haberler ise bir çok sanat camiyası tarafından ağır eleştirilere tabi tutulmuş ve hatta bunun üzerine de mustafa ceceli hakkında çıkan yeni ilişki ,ddialarınıda kabul etmek zorunda kalmıştı.Bu eleştirilerin en son ve en ağırıda büyük bir popileritesi oluşmaya başlayan kenan uçkan'dan geldi. 

Mustafa Ceceli Serhat Uçkan Eleştileri

Magazin dunyasında ortaya çıkan dedikodulara göre "Piyasada çok değerli bir müzisyen olan Ceceli ile iş konusunda çok ciddi bir rakama anlaşma sağlayacakken, Selin İmer ile yaşadığı aşk gündeme düşünce işi hiç bekletmeden iptal ettim" sözleri ile kenan uçkan piyasaya bomba gibi düştü. ayrıca kenan uçkan sözlerinide : "Türkiye’de dini bütün bir müzisyen ve Hacı olarak kendisini lanse eden Ceceli’nin, her yaptığının bir rol olduğu ortaya çıktı. Büyüklerimizin hep söylediği bir söz vardır, ‘ibadet de kabahat de gizli olur’ derlerdi"diyerek bir çok anlamda musafa ceceliye ağır eleştirilerde bulundu.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Alişan'dan Şok Karar

0 Yorum

Yorum Yap