Lindsay Lohan'a Başörtüsü Şoku!

 Lindsay Lohan'a Başörtüsü Şoku!

Lindsay Lohan Londra Havaalanı'nda başörtüsünü çıkarılmasını istendi. Haberin detayları sitemizde.

 Lindsay Lohan Başörtüsü skandalı

 Lindsay Lohan yakın bir zamanda islamiyeti seçip müslüman olmuştu. Daha önceki zamanında uyuşturucu bağımlılığı ile gündeme bir çok defa gelmişti. İlamiyeti seçtikten sonra ise gayet düzgün bir hayatı seçen geçen güzel oyuncu hatta geçtiğimiz yıl Türkiye'ye gelip Gaziantep Nizip'te bulunan Suriyeli kampını ziyaret etmişti. Hatta Ziyaret ilide kalmayıp bir çok yardımda da bulunmuştu güzel oyuncu. 

 Lindsay Lohan Amerikaya gitmek için gittiği Londra havaalında hiç beklemediği bir tavır ve tutum içerisinde buldu kendini. Bu hiç beklemediği durumu ise  Lindsay Lohan  "Geçenlerde  New York'a giderken başörtüsü takıyordum ve havalimanında durduruldum. Hayatımda ilk kez ırksal bir profillemeyle karşılaştım" sözleri ile ifade etti ayrıca sözlerine :"Pasaportumu açıp 'Lindsay Lohan'ı gördüğünde özür dilemeye başladı. Ancak 'başörtüsünü çıkar' dedi"  dendiğini kendisine belirtti.

Birden ırkçı tutum segileyen güvenlik görevlileri ve düştüğü durum için de: "Diğer kadınların başörtüsü taktığında ne kadar rahatsız hissettiğini anladım. Beni asıl korkutan bu. Resmen şok yaşadım. Bunun amacının ne olduğu konusunda konuşamam ama sarsıcıydı. Görevli benim farkıma varana kadar iki defa kontrol edildim. Oldukça garipti. Beni çok korkuttu. Doğma büyüme  New York'luyum. Biraz gözüm korktu" diyerek içindi bulunduğu durumu açıkladı

Lindsay Lohan'a Başörtüsünü nasıl taktı?

Lindsay Lohan geçtiğimiz yıl Gaziantep'e gezi düzenlemişti. Bu gezi sırasında Cumhurbaşkanımız olan Recep Tayip Erdoğan'a :, "Suriyeli sığınmacılara kapılarını açtı, başkaları açmadı. Bu, onun nasıl bir siyasetçi olduğunu anlatan çok önemli bir faktör. O halkın yanında ve bence yapılan bunca yardım çok onurlu bir duruş" diye konuştu. Şu anda bir film projesiyle ilgilenmediğini belirten Lohan şöyle devam etti: "İlgilenebileceğim tek proje, insani yardım dışında, sığınmacıların gerçek hikâyesini anlatan bir proje. Eğer bunu tartışmak isteyen bir yönetmen çıkarsa, olabilir. Neden bilmiyorum ama, sanki insanlar beyaz perdede izlediğinde, fikirleri değişicekmiş gibi geliyor. Bu, Türkiye için de önemli. Benim için de bir onur olur." diyerek övgüler yağgırmıştı.

Ayrıca Lohan Başörtüsü hakkında:başına taktığı yemeninin hikâyesini şöyle anlattı: "Koridora çıktığımızda , Azize isimli bir çalışanla karşılaştım ve yemenisini işaret ederek, çok beğendiğini ifade ettim. Azize abla da 'Hediye edeceğim o zaman' dedi. ayrıcada , bana dönüp takmak istediğini söyledi. 'Omuzlarına mı koyalım yani?' diye sordum. 'Hayır, başıma örter misin?' diye rica edince de bende dayanamadım ve bağladım."

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Eşim beni 3 farklı erkekle aldattı!

0 Yorum

Yorum Yap