'Lan' deyince kavga çıktı!

'Lan' deyince kavga çıktı!

'Aramızda Kalmasın' programındaki 'lan' sözü kavga çıkmasına neden oldu. Haberin detayları ve daha fazlası sitemizde...

Lan Sözüne Büyük Tepki

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında sabah ekranlarda olan ve severek izlenen magazin programı olan Aramızda Kalmasın programında geçtiğimiz günlerde büyük bir gerginlik yaşandı. Programa konuk yorumcu olarak gelen ve bir çok magazin haberini herkesten önce duyup haber yapan Salih Keçeci program esnasında Tuba Büyüküstün'ün yeni segilisinin korumaları bir muhabirin kamerasını kırmıştı ve bu haberi yorumluyordu. Bu yorumlama esnasında birden ortam gerginleşti ve Salih Keçeci; Hakan Ural'a "lan" diye hitap etmişti.

"lan" hitabına büyük tepki gösteren Hakan Ural çok fazla sinirlendi ve Salih Keçeci ile arasında büyük bir tartışma meydana geldi.Büyük tartışma yüzünden programa bir süre ara vermek zorunda da kaldılar. 

Bu olaya daha fazla ayrıntılı incelemek gerekirse Hakan Ural; tuba büyüküstünün sevgilisinin korumalarının muhabirin kamerasını kırıp gasp etmesi üzerine Salih keçeciye:" Adamlar muhabire silah çekmiş onları eleştirsen." sözüne karşın Salih Keçeci biraz agresif bir cevap vererek;"Daha ne diyeyin lan" diyerek Hakan Uralı terslemiş bu hitabına da Hakan Ural çok fazla sinirlenmiştir. Bu sinirlenmennin sonucunda da ikilinin arasındaki tartışma ciddi boyularda büyümüştür.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki 'Arka Sokaklar' Dizisinden Şok Edici Son

0 Yorum

Yorum Yap