Kiralık Aşk Dizisinden Kötü Haber

Kiralık Aşk Dizisinden Kötü Haber

Sevilen dizi final yapmaya gün sayıyor haberin devamı sitemizde...

Kiralık Aşk Final Yapıyor

Ortaks yapımın üstlendiği kiralık aşk dizi final kararı aldı. Başrollerini Barış Anduç ve Elçin Sangun'un paylaştığı dizi her hafta en çok paylaşılan dizilerin başını çekiyordu yine de erken final yapmalarını bu durum engel olamadı. Dizinin neden erken final yaptığı ise merak konusu. 

Dizinin 13 Ocak tarihinde yani 69. bölümde final yapacak. Final haberini de Otaks yapım sosyal medya üzerinden yapmıştı. Bu habere bir çok dizi seveni üzülerek karşıladı ve böyle erken finali beklemediklerini belirtti.

Ortaks Medya aynı zamanda diziyi meşhur hale getiren oyuncu ve yapım ekibine de teşekkürlerini iletmeyi unutmadı.

Dizinin kısaca tanıtımı

İlk sezonda Defne Topal( Elçin Sangu) abisinin borcunu ödemek için para bulmasını ve bu para içinde kendisini bir kiralık aşkın içinde bulmasıdır aslında. Defne anneannesi, kardeşi ve abisi ile mütavazı bir hayat sürmektir. Annesi ve babsı ise küçük yaşlarındaDdefne ve kardeşlerini bırakarak terk etmiştir. Defne bu kiralık aşk oyununa girmeden önce bir restarontda garsonluk yapmaktadır en yakın arkadaşı ile ve bu restoranta bir gün ünlü ve yakışıklı iş adamı olan Ömer gelir. Restoranta ise yengesinin ayarladığı bir buluşmanın ortasında bulur ve kurtulmak için aniden Defne'yi öper. 

Daha sonra ise defne abisinin borçlarını öğrenir ve bu borcu nasıl ödemesi gerektiğini düşünür ve bu arada da Ömerin Defne'yi öptüğünü öğrenen yengesi bu sefer defneye bir teklif sunar. 200 bin lira karşılığında Ömer ile evlenip sonrada kaçması yönünde ve zor durumda kalan Defne bu oyuna katılmak zorunda kalır. Defne Ömer ile karşılaşana kadar öpüldüğü Ömerin  o Ömer olduğunu anlamaz. İşte masalımız da burada başlıyor...

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Hande Erçel'den çok Özel Röportaj!

0 Yorum

Yorum Yap