İzel'den Geri Dönüş

İzel'den Geri Dönüş

Geçirdiği depresyon sonucu sahneden uzaklaşan İzel geri dönüyor... Son halini görünce çok şaşoracaksınız haberin devamı sitemizde...

İzel'den İyi Haber

İzel geçen yıl bilindiği deprosyana girmişti ve bir sene kadarda sahnelerden uzaklaşmıştı. Bir sene  sonunda ise Gülben Ergen İle stüdyaya girerek depresyonu atlattığını bir nevi göstermiş oldu. Gülben Ergen ile de resim çektirip sosyal medyaya atan sanatçının son hali ise sevenlerini çok üzdü. İzel attığı resimde saçlarını kazıttığı ve çok fazla kilo aldığını gören hayranları ve sevenleri en kısa zamanda eski haline dönmesi için iyi dileklerini de belirttiler.

İzel stodya ya girmesine de kendisi için değil sadece Gülben Ergen'in doğum günü için olduğunu da belirtti. İyi olup olmadığını soran hayranlarına ise , "Müzikle iç içe olduğum her an daha iyiyim. Evet tatsız bir dönemden geçtim. Evet kilo aldım ve evet saçlarımı sıfıra vurdum. Dertlerimi kazıttım adeta. Beni şimdi görüp şaşıranları, yeni başlangıcımla daha da şaşırtacağım. Yanımda olan, olmayan herkese iyiyim diyor ve selam yolluyorum." diyerek içlerini rahatlattı. 

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Taylor Swift'in Makyaj Ve Bukleli Saçlarının Sırrı

0 Yorum

Yorum Yap