İzdivaçta Yatak Skandalı

İzdivaçta Yatak Skandalı

İzdivaç programında bir yatak skandalı daha ortaya çıktı. Haberin detayları sitemizde...

Star tvde yayınlanan bir evlilik programında ikinci defa evlilik skandalı ortaya çıktı. Ayrıcada ikinci kez çıkan skandalda aynı isim ikinci kez gündemde. Bu ismi merak edenler için belirtmek isterim ki bu isim Birkan isimli bir aday oluyor. 

Daha önce meydana gelen skandalla ismi anılan Birkan daha öncesinde yani ilk ismi anılan aday ise Sevgi isimli bir adaydı. Bu adayla bu skandal ortaya çıktığında ise ayrıcada da bir ilişki içerisindeydi. Bu skandaldan sonra ise sevgililerin arası açılıp ayrılma kararı aldı. Bu skandalı merak edenler için belirtmek isterim ki bu yatakta meydana geliyordu ve gayet samimi pozlardı. Bu pozların içerisinde yatakta öpüşürken çekilen fotoğraflarıda bulunmaktaydı.

Bu ikinci skandalda ise belirttiğimiz gibi yine aynı şekilde yatakta bulunmakta adaylarımız. Birkan'ın bu isimlerden bir tanesi olduğunu zaten belirtmiştik diğer bir isim ise gelin adaylardan bir tanesi olan ve gayet popüler gelin adayı olan Esila. Sosyal medyada ortaya çıkan resimlerinden sonra ise evlenmek için geldiklerini idda edilen adayların ne cevap verecekleri ise merak konusu.

Birkan ve Sevgi'nin daha önceki görüntüleri

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Yemek Yaptı 500 Bin Lira Kazadı

0 Yorum

Yorum Yap