İvana Sert İşinden Oldu!

İvana Sert İşinden Oldu!

İvana Sert jüriliğini yaptığı "İşte Benim Stilim" yarışmasından kovuldu. Haberin detayları için tıklayınız.

Bir programın yaptğı habere göre Ivana Sert ve Nur Yerlitaş arasında bir anlaşmazlık meydana geldi. bu anlaşmazlık ise bir kaç gündür devam etmekteymiş ve her geçen günde ikilinin arasındaki anlaşmazlık büyümekteymiş. bu ikilinin arasındaki anlaşmazlık yüzünden yapımcı ve kanal bir karar almış. Bu kararı almasında da tartışmalarında Nur yerlitaş'ın haklı olmasıyla   artık İvana Sert jüri olmayacakmış yani bir nevi İvana sert işinden oldu da diyebiliriz. İşte beniö stilim ile yollarını ayıran İvana sert yerine de programa jüri olarak kimin katılacağı da şuan belirsiz. artık çekimlerde olmayan .İvana sert yerine de konuk jüri olarak ise Hakan Ural bulunmaktaydı. 

Şimdi birde İvana Serti tanıyalım!

İvana Sert Kimdir?

İvana sert gerçek ismiye İvana Smiljkovic 25 Ekim 1979 doğumldur. Eski eşi Yurdal Sert ile evlenen Ivana Sert bu sayede de "Sert" soyadını almıştır. İvana Sert sunucu ayrıca stilist, moda tasarımcısı, Miss Belgrade tescilli manken, iş kadını, girişimci, nadiren oyuncu ve yazardır. İvana Sert modellik öncesinde ise bale eğitimi almıştır.  

Ayrıca Ivana Sert erkeklere verdiği tavsiyeler ilede dikkat çekmişti işte o tavsiyeler:"Erkekler takım elbise giyip sade olarak bırakıyorlar. Fular veya farklı şapka takabilirler. Eldiven kullanabilirler. Küçük aksesuarlar çok önemli. Çünkü bir model ve tarz yaratan aksesuarlardır. Ayakkabı konusunda da sorun var. Bizim yüzde tane ayakkabımız olursa eğer erkekte de olmalı bana göre. Çeşit çeşit ayakkabı olmalı. Erkekler çok az ayakkabı alıyorlar. 'Bir siyah, bir kahve birde bordu olsun' diyorlar. Ama bence yanlış. Rengarenk ve modelli olmalı. Farklı tarzlarda olmalı. Ayrıca kot pantolonları sadece bir tane koyu renk bir tane de açık renkli olmamalı. Onda da çeşitli renkler olmalı. Gömleklerde beyaz, mavi ve gri olmalı, renkli olmalı düzenli olmalı. Kravatlarda öyle olabilir. Sıkıcı tek renk kravat olmamalı. İnce kravatlar var. O daha modern görünüyor. Onlar kullanılmalıdır" 

 

 

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Saçları Besleyici Kolay Kürler

0 Yorum

Yorum Yap