İrem Derici Ateş Püskürdü!!!

İrem Derici Ateş Püskürdü!!!

İrem Derici hakkında çıkan haberleri yalanlayarak açtı ağzını yumdu gözünü, haberlerin detayları sitemizde.

İrem Derici hakkında çıkan haberleri yalanladı

Geçtiğimiz günlerde  İrem Derici hakkında bir çok flaş aıklama gündeme gelmişti. Bu flaş açıklamalarda İrem Dericinin Kanser Hastaları için yapacağı konserde, konser yaptığı solonu beğenmediği söyledi hatta şöyleki konser salonunu terk ettiği bile söylentiler arasında.

Hatta irem derici konser vermeden hemen öncesinde ise "Burası ahır gibi. Ben burada konser vermem" dediği ve salonu küçümseyici daha fazla sözlerle devam ettiği de duyumlarımızın arasında.

Çıkan bu haberleri duyan İrem Derici'nin tepkiside ister istemez çok ağır olmuş. Bu haberleri ortaya atan kişilere karşıda ateş püskürtmekten geri kalmamış. Bu haberler üzerine İrem Derici açıklamak yapmak yerine manajeri ile: "Bugün çıkan İrem Derici konser iptal haberi gerçekleri yansıtmamaktadır. Bahse konu konserin kanserli çocuklarla ilgili hiç bir alakası yoktur. Konser Almanya 'da bir futbol takımının balosudur ve Organizatör'ün sözleşme şartlarının hiçbirini (sahne-ses-ışık vb.) yerine getirmemesinden dolayı üzülerek iptal edilmiştir. Ayrıca sözleşmeye göre alınan ücretin de kimsenin mağdur olmaması adına kendilerine iade edeceğimiz aynı gün bildirilmiştir.
Bilginize sunarız..." şeklinde açıklama yapmış.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Başak Dizer'den Bir Flaş Açıklama Daha!!!

0 Yorum

Yorum Yap