Hadise'den Aşk İtirafı

Hadise'den Aşk İtirafı

Hadise'nin Hakan Sabancı'ya aşk itirafı olay yarattı. Haberin detayları sitemizde...

Olay aşk itirafı

Hadise ve Hakan Sabancı'nın arasındaki aşk dedikoduları geçtiğimiz yılın sonlarına kadar dayanmaktadır. Bu aşk dedikoduları daha önce Hadise yalanlamıştı. Dedikodulara göre ise 2016 yıl sonunda yapılan yılbaşında Hadise ile Hakan Sabancı birlikte kutlamışlar hata öyleki beraber geçirdikleri gecede ise Hadise'yi lüks bir minibüs ilede eve bırakmış. Bu çıkan haberlerden sonra ise hala suskunluklarını koruyan çift ilişkileri konusunda hala hayranlarına ve sevenlerine de açıklık getimemişti.

Bu ilişkilerindeki belirsizlik ise gçtiğimiz günlerde yapılan Hakan sabancı için doğum gününde ise bu belirsizlik ortadan kalkmış oldu. Nasıl kalktığına gelirsek ise de Hakan Sabancı'nın doğum günü kendi villasında olnmuştu. Bu villada olan doğum gününe ise sayılı ve ayrıcalıklı kişiler çağrılmıştı. Bu sayılı ve ayrıcalıklı kişiler arasında ise tabiki Hadise de bulunmaktaydı.

26. yaşını kutlayan Sabancı'ya jest yapmak isteyen hadise DJ koltuğuna oturup Tarkana ait olan "Ölürüm Sana" şarkısını çaldı. Ayrıca sadece çalmakla kalmayan Hadise Hakan Sabanc'ının Gözlerine bakarakda eşlik etti. Bu kadarlada kalmayan Hadise ayrıcada kendisine ait olan "Nerdesin aşkım" şarkısınıda Hakan Sabancı için çaldı.

Peki Hakan Sabancı Kimdir?

Hakan Sabancı bir zamanlar sosyetik güzellerden bir tanesi ile 1 yıllık bir ilişkisi bulunmaktaydı. Bu sosyetik güzelin ismi ise bilmeyenler için aslışah Alkoçlar. Hatta Hakan Sabancının bu kadar bilinmesinin sebebi de zaten Aslışah alkoçlar ile yaşadığı aşk ilişkisiydi. Aslışah alkoçlar ile yaşadığı bu bir yıllık ilişki sene geçtiğimiz yıl bitmişti. Ayrılma sebebi olarak ise Aslışah Alkoçlar "Ben güzel bir kızım, Hakan yakışıklı bir adam. Yaşlarımız henüz çok küçük. Baktık iş ciddiye biniyor ve evlilik yoluna giriyoruz, konuşup ayrılma kararı aldık." diyerek bittiğini belirtmişti.

Hakan sabancı cemiyet isimlerinin tanınmış isimlerinden olan Arzu Sabancı ve Ömer Sabancı'ın oğlu. Hakan Sabancı, Hadiseden tam tamına ise 6 yaş küçük yani 25 yaşında. Hakan sabancı 1991 yılında doğmuş halen de eğitimine devam etmekte ve eğitimi de Amerikada tamamlamaya çalışmaktadır. Hakan Sabancı ayrıva futbolu çok sevmektedir ve koyu bir Beşiktaş taraftarı ve Türkiye'nin en büyük şirketlerinden bir tanesi olan Sabancı Holding'in velihattı da.

 

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Lindsay Lohan'a Başörtüsü Şoku!

0 Yorum

Yorum Yap