Gubse Özay ' Valla Gülüyorum Hallerine'

Gubse Özay ' Valla Gülüyorum Hallerine'

Gubse Özay Hem Deliha 2 Hemde Aşk ilişkisi hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu! Her şey ve daha fazlası için en son magazin haberleri

Günümüzde kadınlar ve kızlar artık çok küçük yaşlarda estetik meraklısı oluyorlar.Toplumda artık güzel olmak herşeydir gibi bir kanı oluşmaya başladı. Gubse Özay ise bu kanıyı ortadan kaldırmış bence artık filminde. Artık kadınların güzellikten başka şeyleri de düşünmesi gerekiyor. Bence artık herşey güzellik olmamalı.

Gübse Özay Deliha 2 için vermiş olduğu röportajda bir çok konuda da açıklama geretirmiş oldu. Gübse Özay filminde bilindiği gibi çok kiloluydu. Bu kiloları ise isteyerek aldığını belirtmişti. Bu filmde  ise bir çok izleyici tarafından aslında zayıf olması bekleniyordu fakat bu kanıyı ortadan kaldırdı. 

Gubse Özay ilişkisi hakkında da bir çok açıklama da bulundu. Barış Anduç ile uzun süreli sağlıklı bir ilişkileri bulunmakta. Bu ilişkileri ise Barış anduç'un hayranları tarafından bir çok eleştiri ve tepkiye neden olmakta halen de. Hatta Gübse ozay bu konu hakkında Barış Anduç'un hayranları tarafından ise bir çok hakaret içerikli mesaj ve yorumlar aldığını da belirtti. İlişkisi ve hayatımız içinde kıstas olarak güzellik olmadığının defalarça altını çizdi. Bu hayatımızda asıl önemli olanın hayatta ne kadar var olduğumuz olduğunu da söylemekten çekinmedi. O yorumları yapan hayranlar için ise asıl lazım olanın bir doktor olduğunu ve insanların az da olsa kendini güvenmesi ve saygısı olması gerektiğini de söyledi.

Deliha 2 de ise toplumda bir çok kadının aslında nelere öncelik vermesi gerektiğini de belirmiş oldu. Evlilik ve aşk olmalı fakat bunları hatımızda amaç olarak belirlememiz gerektiğini de söyledi. Bu şekilde öncelikle mutlu olunduğunu da söylemekten çekinmedi.

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Ünlü Oyuncunun Haklı İsyanı

0 Yorum

Yorum Yap