Evliyim Ama Halen Çirkin Mesajlar Geliyor

Evliyim Ama Halen Çirkin Mesajlar Geliyor

Ünlü oyuncu Begüm Öner gelen çirkin mesajlara sitem etti. Haberin detayları için tıklayınız...

Begüm Öner 2015 yılında hayatını Ceyhun Fersoy ile birleştirmişti. Çilt aynı dizide rol almışlar nu dizi sayesinde yakınlaşıp kısa sürede evlilik kararı almışlardı. İki oyuncu Seksenler dizizsinde rol aldıktan sonra yolları açıldığını belirttiler fakat şu an eşiyle aynı dizide oynamak istemedikleri belirtti. Ama teklif gelirse eğer aynı film ve reklam filmlerinde rol almak istediklerini de söylemeden geçemedi.

Begüm Öner pek bilinmesede almanya doğumlu olan ünlülerden. Fakat almanyada sadece 3 yıl kadar yaşamış kalan hayatını ise türkiye de geçirmiştir. Bu sırada da oyunculuk ile ilgilenen Begüm Öner oyunculuk kariyerinin başlangıcını bir film ile başlamıştı.

Begüm Öner geçtiğimiz günlerde eşi ile birlikte bir magazin programına katılmıitı. Bu magazin programında Begüm Öner çok samimi açıklamalarda bulunmuştu. Bu açıklamaların bir tanesinde ise birlikte sürekli spor yaptıkları ve bu spor sayesinde toplamda 19 kilo verdiklerini belirttiler. Birlikte çokca zaman geçirdirip evliliklerini eğlenceli hale getirgiklerini de söylediler.

Begüm Önder eğlenceli bir şekilde konuşurken aynı zamanda bir çok sosyal medyasında tatsız yorumlara da denk geldiğini de söyledi. Bu yorumların hemen hemen tamamı evli olduğu bilinmesine rağmen ahlaksızca olduğunu söyledi fakat bu yorumlara asıl üzülmesinin sebebini daha gençliğinin baharındaki 14 15 yaşındaki gençlerden gelmesinden kaynaklandığını da belirtti.  

Çağımızın vebası haline gelen sosyal medya bir çok kötü tecrübelerinin sebebi olmakta ve maalesef gençlerimizin bu vebanın pençesine düşmüş halde. Çocuklarımızı bunun pençesine atanda maalesef sorumsuz evebeynler.

Önceki İş ve Kadın

0 Yorum

Yorum Yap