Evlenmeyi Düşünmüyorum!

Evlenmeyi Düşünmüyorum!

İbrahim Tatlıses çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Haberin detayları ve daha fazlası sitemizde...

İbrahim tatlıses türkücü olarak her kesin bildiği ve herkesin sevdiği nadir ünlü isemlerden bir tanesi. Uzun süredir hastalıklarla uğraşan İbrahim Tatlıses maalesef ekranladan da uzaklarda kaldı bu da bir çok sevenini uzun süredir üzmekte. g

Geçtiğimiz zamanlarda ise "Duymayan Kalmasın" programına telefonla bağlana ibrahim tatlıses çok özel açıklamalarda bulundu. Bu açıklamalarda ise daha önce bir çok evlilik yapmasına rağmen bir daha evlilik düşünmemesi oldu çünkü sosyal medyadan evlilik erken öldürür diye mesaj yollamıştı:, "Evlilik erken öldürür mesajı verdiniz. Bu sosyal medya paylaşımınız çok konuşuldu. O zaman evlilik planınız yok mu?" sorusu yöneltildi. 65 yaşındaki türkücü, "Evet evlilik erken öldürür. Ben de evlenmeyi düşünmüyorum" dilyerek sosyal medyadaki mesajını daha da açklamıştı.

İbrahim Tatlıses diğer açıklamalarında ise : "Albüm de çıkaracağım, İbo Show da yapacağım. İbo Show’u yeniden yapmazsam gözüm açık giderim. Biz yeni ibo Show’u nasıl yapalım biliyor musunuz? Oğlum İdo ve kızım Dilan'la İbo, İdo ve Dilo Show olarak yapalım. İkisinin de sesi çok güzel. Ayrıca altın ufağım Elif’in de öyle. Bizdeki nasıl bir gen ise artık" ifadesini kullandı. Yakın zamanda İbrahim Tatlısesten bir program gelebilir kim bilir..

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Mustafa Ceceli'ye Büyük Veto

0 Yorum

Yorum Yap