Duygusal Veda

Duygusal Veda

Birce Akalay'dan evinden ayrılırken duygusal veda. Haberin Detayları En Son Magazin Haberlerinde...

Birce Atalay'dan Duygusal Veda

Birce Atalay ister evliliği olsun ister ise boşanması olsun hiç gündemden düşmeyen bir ilişkisi vardı. Sarp Leventoğlu ile çalkantılı olan ilişileri son derece olaylı geçmişti. Şimdilerde ise boşanmalarına rağmen ilişkilerindeki konuşmalar ve iddalar ise bitmek bilmedi maalesef. Şimdilerde ise gündem konusu olarak ise Birce Akalay'ın Sarp Leventoğlu ile yaşadıkları evden taşınması oldu. Bu kadar gündeme oturmasının sebebi ise Birce Akalay'ın evinden ayrılırke paylaştığı duygusal not oldu. 

Bu duygusal notta ise yazılanlar “En çok,sabah erken uyandığımda ve akşamın sürpriz bir saatinde bana hediye ettiğin altın Güneş ve Ay’ı seyre dalma imkanımı, kafamı bahçeye uzattığımda rüzgarı koklayıp o gün poyraz mı, lodos mu anlamayı, bulut boğaza indiğinde kendimi gökyüzünde hisettirmeni, karşı komşumun bacasına konan beyaz sokak çocuklarımı, penceremden evime dolan buram buram yasemin, bahçeme dağılan lavanta kokusunu, en sevdiğim şehrin gerdanından süzülen gemilerin sirenlerini sanki onlarla seyir ediyormuşum gibi duymayı, her minderime tüneyen ve evime kendi eviymiş gibi girip çıkacak kadar bana güvenen misafir kedileri özleyeceğim… Şükürler olsun gördüğüm her güzel güne…” şeklinde olmuştu ve bu not ile ise vevenlerini duygulandırmıştı Birce Akalay...

Birce Atalay yaşadığı çalkantılı aşk ve evliliğinin ardından evden ayrılması son derece zor olmasının nedenlerinden birtanesi. Bir çok yaşanmışlık ve üzüntülü günlerin ardından birde taşınma ile iyice hüzünlü dakikalar geçiriyor. Ne diyelim inşallah Birce atalay bu zor zamanları çabuk atlatır. 

Önceki İş ve Kadın
Sonraki Bikan'dan Yatak Resimlerine Açıklama

0 Yorum

Yorum Yap